SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Biedronka zaczyna loterię z 10 mln nagród. Potrzebna karta Moja Biedronka

W sklepach Biedronka rozpoczyna się promocja „Biedronkoloteria”, w której do wygrania są vouchery na zakupy, produkty z oferty sieci i 100 nagród po 60 tys. zł. W loterii mogą uczestniczyć posiadacze karty Moja Biedronka.

W ramach „Biedronkoloterii” jedna zdrapka dająca szanse na nagrody jest przyznawana za jednorazowe zakupy o określonej wartości produktów z konkretnej kategorii:
- za wydanie 39 zł na produkty z wybranej z kategorii: słodycze, napoje, suszone owoce, mrożonki, konserwy i słoiki (w tym: sosy, przeciery, przetwory), kosmetyki;
- za wydanie 99 zł na produkty z wybranej z kategorii: świeże ryby, kawa, produkty dla dzieci (z wyłączeniem preparatów do początkowego żywienia niemowląt), detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylia.

Kilka zdrapek można natomiast dostać za większe zakupy:
- dwie zdrapki za wydanie jednorazowo 149 zł,
- trzy zdrapki za wydanie jednorazowo 199 zł,
- pięć zdrapek za wydanie jednorazowo 299 zł,
- siedem zdrapek za wydanie jednorazowo 399 zł,
- dziewięć zdrapek za wydanie jednorazowo 499 zł,

Maksymalnie można otrzymać 21 zdrapek za jednorazowe zakupy. Przy sumach wydatków nie są uwzględniane produkty alkoholowe i tytoniowe, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, doładowania telefonów komórkowych i karty podarunkowe.

W loterii mogą brać udział posiadacze karty lojalnościowej Moja Biedronka: w formie fizycznej (także breloka przypisanego do karty) oraz wirtualnej (w aplikacji mobilnej Biedronki).

Jeśli klient robi zakupy na kasie samoobsługowej, informacja o przysługującej liczbie zdrapek jest zapisywana automatycznie na karcie Moja Biedronka. By odebrać zdrapki, należy zgłosić się do kasjera przy kasie liniowej.

Jakie nagrody w loterii Biedronki

Pod każdą zdrapką znajduje się informacja, czy oznacza ona wygraną. W puli są trzy rodzaje nagród: pieniężne (100 nagród po 60 tys. zł), rzeczowe i vouchery na zakupy w Biedronce.

Vouchery są przyznawane jako doładowania wirtualnego portfela w aplikacji Biedronki. Mają wartość od 5 do tysiąca zł, można je będzie wykorzystać do 22 kwietnia.

Lista nagród rzeczowych liczy natomiast 128 pozycji, to głównie produkty spożywcze (napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania), kosmetyki i produkty do użytku domowego, kosztujące maksymalnie 30 zł. Poszczególnych produktów jest od tysiąca do 200 tys., ich łączna wartość wynosi 30 mln zł brutto.

„Biedronkoloteria” potrwa do 8 kwietnia lub wyczerpania puli 10 mln zdrapek. Obsługą promocji we własnym zakresie zajmuje się Jeronimo Martins Polska.

Agencją reklamową Biedronki jest Duda Polska. Za zakup mediów odpowiada Wavemaker.

W czwartym kwartale ub.r. Biedronka osiągnęła wzrost przychodów o 24,1 proc. do 4,86 mld euro. Sprzedaż porównywalna (like-for-like) zwiększyła się 20,6 proc. Na koniec roku działało 3 395 sklepów Biedronki, o 145 więcej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Biedronka zaczyna loterię z 10 mln nagród. Potrzebna karta Moja Biedronka

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dapart
I frajerzy już sie ustawiają w kolejce do golenia.
odpowiedź
User
Radca
Sprawdzajcie daty ważności wiele produktów jest w Biedronce zepsutych z przeterminowaną datą ważności
odpowiedź
User
Mati.
Tak dla biednych naszych obywateli informacja: takie promocje są dobrze policzone w excelu i w 100% prowadzą do wydania przez konsumenta większej kwoty niż planowana. Także te rabaty, kupony, karty, zdrapki, kolorowanki, punkty, żapsony, talony, wielopaki - lepiej omijać z daleka.
odpowiedź