SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bliscy.pl w Wirtualnej Polsce

Ruszył nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski - bliscy.pl. Podstawową funkcjonalnością serwisu jest tworzenie drzewa genealogicznego rodziny. Użytkownik może to robić sam lub zaprosić do jego współtworzenia pozostałych członków rodziny.

Bliscy.pl w Wirtualnej Polsce

Każda aktywność na bliscy.pl odbywa się z poziomu witryny, tym samym nie wymaga od internauty wychodzenia poza jej obręb.

Na bliscy.pl jest możliwość tworzenia albumów ze zdjęciami oraz filmami wideo z ważnych uroczystości rodzinnych. Każda osoba zaproszona do oglądania drzewa genealogicznego - lub jego współtworzenia - może nie tylko oglądać materiały multimedialne i fotografie, ale też je komentować.

bliscy

Profil użytkownika w serwisie pozwala również na wymianę informacji - za pomocą skrzynki wiadomości oraz forów rodzinnych, gdzie każdy aktywny członek rodziny może dodawać opinie i tworzyć nowe wątki.

W serwisie bliscy.pl wyłącznie użytkownik decyduje, kto zobaczy jego drzewo genealogiczne czy profil. Sam wybiera tak zwany poziom dostępności: tryb ukryty, dla rodziny, dla przyjaciół lub dla wszystkich zalogowanych w serwisie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bliscy.pl w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl