SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

BoboVita na szklanym ekranie

Od 1 września możemy oglądać reklamę telewizyjną BoboVita

Od 1 września możemy oglądać reklamę telewizyjną BoboVita. Spot pt. "Dzień ojca" to wynik trzymiesięcznej wytężonej pracy całej ekipy - Klienta, agencji reklamowej i realizatorów. W filmie zaprezentowano cały asortyment produktów BoboVita oraz nowe hasło marki: "BoboVita na każdą porę dnia, na każdą chwilę razem".

- W spocie "Dzień ojca" przedstawiamy nową koncepcję marki. Zakłada ona m.in. że BoboVita towarzyszy dziecku i jego rodzicom w radosnym odkrywaniu świata oraz nowych, nieznanych dotąd smaków - mówi Karolina Wieczorek, kierownik zarządzania marką BoboVita - Chcieliśmy także pokazać, że marka oferuje szeroki asortyment bardzo smacznych produktów na każdą porę dnia. Dzięki temu dziecko otrzyma wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje - dodaje Karolina Wieczorek.

Kluczem do sukcesu tej reklamy jest trafny dobór aktorów, szczególnie tego głównego. Przez 4 dni progi agencji przekroczyło 30 maluchów, które zostały wytypowane podczas castingów. Ostateczny wybór padł na 9. miesięcznego Tymka, który szybko zaprzyjaźnił się z "nowymi - filmowymi - rodzicami".

Mariusz Palej - reżyser spotu BoboVita pracę przy nim podsumował znaną w filmowym środowisku anegdotą, że "film to sztuka oczekiwania".

- Czekaliśmy aż maluch się wyśpi i obudzi, bądź też po prostu nabierze ochoty do współpracy z nami - wyjaśnia reżyser.

Zresztą, upodobanie Tymka do spania realizatorzy zawarli w scenariuszu filmu. Wybór ten reżyser skomentował następująco:

- Trafił się nam naprawdę słodki, otwarty i zawsze uśmiechnięty maluch, i to jego postać stanowi właśnie o sile i sukcesie naszego filmu.

Mimo wielu godzin snu głównego bohatera wszystkie ujęcia zrealizowano w zaledwie 3 dni. Obecna na planie zdjęciowym Karolina Wieczorek dodała, że praca przy realizacji reklamówki "wiązała się przede wszystkim z oczekiwaniem na dobry humor głównego bohatera Tymka".

Nad realizacją spotu pracowało ok. 50 osób. Agencję ARIP reprezentowały: Agnieszka Łapuć, Dyrektor Kreatywny, która już od kilku lat tworzy projekty reklam i teksty dla marki BoboVita oraz Justyna Hankus, Account Manager.

- Praca z dziećmi jest niezwykle ciekawa, choć bardzo trudna. Film dla BoboVita to były najprzyjemniejsze zdjęcia w których dotychczas uczestniczyłam - dodaje Justyna Hankus, która na rzecz marki pracuje od 1,5 roku.

Częścią "techniczną" kampanii - produkcją spotu zajęło się studio Art Shop. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Brand&Media OMD Poland.

30- i 15 - sekundowy film reklamowy można zobaczyć na antenie TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN 7 i TV 4. Kampania telewizyjna będzie wspierana przez reklamę w prasie dla rodziców: "Dziecko", "Mam Dziecko", "Mamo to ja", Claudia. Rodzice" i "Twoje Dziecko".

Rozpoczęta we wrześniu kampania potrwa co najmniej do końca roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: BoboVita na szklanym ekranie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl