SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Brand New Galaxy otwiera nowy oddział w Amsterdamie

Brand New Galaxy (BNG) otwiera regionalne biuro w Amsterdamie. Nowym oddziałem pokieruje Frank Carvalho.

Frank Carvalho, dyrektor zarządzający Brand New Galaxy AmsterdamArticle

Nowy oddział ma dostarczać markom wyspecjalizowanych rozwiązań - od automatyzacji procesów e-commerce, po produkcje kreatywne.

Brand New Galaxy decyzją o otwarciu nowej lokalizacji umocni swoją pozycję w Europie Zachodniej, jednocześnie zapewniając klientom mającym swoje siedziby w tym regionie, jeszcze lepszą obsługę i dostęp do narzędzi oferowanych przez BNG.

Wskutek Brexitu, Amsterdam zyskuje miano stolicy biznesowej kontynentu, co wpłynęło na decyzje o otwarciu kolejnej siedziby BNG właśnie tam. Nowe holdingu znajduje się w dzielnicy Oud Zuid.

Frank Carvalho na czele Brand New Galaxy Amsterdam

Frank Carvalho, managing director nowo powstałego biura w Amsterdamie - ma 25 lat globalnego doświadczenia w marketingu i reklamie. Ostatnio pracował w Nowym Jorku, gdzie zajmował stanowisko North american account management leader oraz dyrektora global business w Hogarth, należącym do WPP.

Przez blisko 15 lat Carvalho kierował kampaniami dla Publicis Groupe na stanowisku dyrektora regionalnego ds. obsługi klientów, był także European business lead w Samsung oraz senior brand and marketing director w Vodafone w Czechach. Frank Carvalho ma bogate doświadczenie w sektorze finansowym, farmaceutycznym, tytoniowym, motoryzacyjnym, telekomunikacyjnym i medialnym. Pracował dla największych marek w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, w stolicy Niemiec, Polski, Węgier oraz w Australii.

- Biuro BNG w Amsterdamie rozwijać będzie zarówno zakres usług, jak i zasięg geograficzny holdingu. Nasza działalność zostanie ściśle zintegrowana z globalnym rozwojem Brand New Galaxy, co zapewni obecnym i potencjalnym klientom jeszcze lepszy dostęp do wyspecjalizowanych serwisów oferowanych przez holding: E-commerce, Creative & Product Content Production oraz Automation & Performance. Otwieramy nowe biuro w Amsterdamie, ponieważ holenderska stolica staje się nowym centrum handlowym Europy - mówi Frank Carvalho, dyrektor zarządzający Brand New Galaxy Amsterdam.

Michał Glapiński, chief growth officer Brand New Galaxy, odpowiedzialny za międzynarodowe operacje BNG dodaje:

- Efektywne zarządzanie całym ekosystemem digitalowym marek, jest priorytetem dla wszystkich firm, które chcą osiągnąć sukces w sprzedaży on-line. Jako globalny ekspert transformacji w obszarach E-commerce, widzimy szybko rosnącą potrzebę bliższej współpracy z naszymi klientami w Europie Zachodniej. Biuro w Amsterdamie jest dla nas naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju oraz otwiera nas dodatkowo na topowy rynek marek dojrzałych i tych, które są na początku swojej przygody z c-commerce.

Brand New Galaxy to niezależny holding agencji marketingowych i technologicznych, założony w Warszawie w 2017 roku. Firma liczy obecnie ponad 500 pracowników i ma siedziby na trzech kontynenetach. Holidng jest członkiem MDC Global Affiliates.

Do BNG należą: Pathfinder 23 - agencja E-commerce; Life on Mars - dom produkcyjny fashion & beauty; Spacecamp - agencja digital; Synthrone - platforma automatyzacji e-commerce; Voyager - agencja E-business, New Gravity - software house; Robonauts Pictures - dom produkcyjny ze specjalizacją E-commerce; Content26 - Amazon content & advertising; Man on the Moon - HR Agency oraz Brand New Galaxy MEA (regionalne biuro w Dubaju) i Brand New Galaxy AMS.

W 2019 roku grupa BNG osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 68,3 proc. do 60,31 mln zł, a jej wynik netto poszedł w górę z 1,89 mln zł straty do 4,91 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Brand New Galaxy otwiera nowy oddział w Amsterdamie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl