SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„CardPack – znacznie więcej niż Karta!” w kampanii Sodexo Motivation Solutions

Trwa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions wspierająca wprowadzenie na rynek Card Pack - nowego narzędzia do zarządzania programami motywacyjnymi z wykorzystaniem kart przedpłaconych. Akcję pod hasłem „CardPack - znacznie więcej niż Karta!” przygotowały firmy Kropka Bordo, Mindshare, Webvariation i ConTrust.

Card Pack to połączenie karty przedpłaconej i zestawu dodatkowych narzędzi, mających znacząco podnosić jej efektywność jako narzędzia motywacyjnego. Produkt Sodexo umożliwia przygotowanie w oparciu o karty pre-paid programu motywacyjnego lub lojalnościowego, gdzie karta jest jednocześnie motywatorem, nośnikiem identyfikacji marki klienta oraz nagrodą, którą uczestnik akcji zdobywa realizując określone przez organizatora targety i zadania.

Wspierająca launch produktu kampania, która ruszyła w połowie maja i potrwa do połowy lipca br., obejmuje reklamy w prasie branżowej i internecie oraz działania public relations. Hasło „CardPack - znacznie więcej niż Karta!” ma na celu przekazanie firmom, że karty można wykorzystać ciekawiej, lepiej i bardziej efektywnie.

Layout reklamowy przedstawia opakowanie nowego produktu otoczone kolorowymi punktorami ilustrującymi najważniejsze funkcjonalności systemu - oparcie projektu na kartach przedpłaconych, możliwość przygotowania dedykowanej strony internetowej, utrzymanie stałej komunikacji z uczestnikami za pomocą modułu komunikacyjnego oraz dostęp do bieżących raportów i statystyk dzięki panelowi Manager’s Dashboard.

Przygotowane na potrzeby kampanii reklamy i advertoriale pojawiają się w prasie branżowej i opiniotwórczej. Dodatkowo w wybranych tytułach marketingowych (m.in. Brief i Marketing w Praktyce) zamieszczone zostaną rubryki eksperckie. Działania w internecie obejmują stronę typu include dedykowaną w pełni Card Pack'owi w portalu Marketing przy Kawie (głównym partner kampanii) oraz e-mailing i reklamy w ramach serwisu.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Kropka Bordo. Media plan opracował dom mediowy Mindshare. Kreacje internetowe i strona include zostały przygotowane przez agencję Webvariation. Działania public relations wspierające kampanię realizuje agencja ConTrust.

Dołącz do dyskusji: „CardPack – znacznie więcej niż Karta!” w kampanii Sodexo Motivation Solutions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl