SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„CD-Action” liderem wśród pism komputerowych. „Komputer Świat” wyprzedził „PC Format”

W lipcu 2017 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród magazyny komputerowych i o grach był miesięcznik „CD-Action”. Jedynym wzrostem sprzedaży pochwalić się mógł „Komputer Świat”, a najwięcej stracił „PC Format” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem magazynu „CD-Action” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2017 roku wyniosła 56 338 egz., czyli o 17,80 proc. mniej niż w lipcu 2016 roku - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Z trzeciej na drugą pozycję awansował „Komputer Świat” (Ringier Axel Springer Polska). Jego sprzedaż ogółem w badanym okresie wyniosła 32 867 egz., po wzroście o 6,94 proc. - jedynym w zestawieniu.

Oczko niżej znalazł się „PC Format” (Wydawnictwo Bauer), który zanotował największy spadek sprzedaży w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego - o 19,12 proc. do 30 077 egz. Magazyn ten spadł z miejsca drugiego na trzecie.

W lipcu 2017 roku w porównaniu do poprzedniego miesiąca jedynym wzrostem sprzedaży ogółem też pochwalić się mógł „Komputer Świat” - o 6,70 proc.

Największy spadek, wynoszący 1,94 proc., również i w tym ujęciu odnotował „PC Format”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Dołącz do dyskusji: „CD-Action” liderem wśród pism komputerowych. „Komputer Świat” wyprzedził „PC Format”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dagmara
Jeżeli kiedyś dodadzą do magazynu podkładkę pod mysz, to wtedy z chęcią kupię i wtedy będę ją miała jako rezerwową podkładkę jak mi się obecna zmechaci.
odpowiedź
User
jjj
ale wiesz, że te podkładki dodawane do pisemek (i sprzedawane w marketach za piątaka) i tak nadają się na śmietnik? jakaś sensowna (bez szaleństwa) to wydatek minimum 30 złotych
odpowiedź