SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CDA motywuje menedżerów. Wyemitowano kolejny pakiet akcji

W ramach programu motywacyjnego menedżerowie CDA objęli kolejny pakiet nowo wyemitowanych akcji, wartych aktualnie 304 tys. zł.

Article

18 750 akcji CDA z serii D4 zostało we wtorek zarejestrowanych w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych. W czwartek zapisano je na rachunkach maklerskich menedżerów spółki, którym przyznano wcześniej warranty uprawniające do objęcia tych walorów. Nie podano, ile osób otrzymało te warranty.

W ramach programu motywacyjnego menedżerowie kupili akcje po 9,40 zł za sztukę. W czwartek po południu za akcję CDA płacono 16,20 zł, przy takim kursie 18 750 walorów jest warte 303,8 tys. zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Program motywacyjny został przyjęty przez akcjonariuszy CDA w połowie 2019 roku. Zaakceptowano wtedy emisję przez spółkę 17 950 akcji serii D1,po 18 750 z serii D1, D3 i D4 oraz 75 000 z serii E, z wyłączeniem prawa poboru warrantów przez jej dotychczasowych akcjonariuszy. Cały kapitał firmy składa się obecnie z 10,3 mln akcji.

W drugim kwartale br. CDA przy wzroście przychodów o 10,7 proc. do 18,55 mln zł zarobiło na czysto 5,36 mln zł (wobec 4,54 mln zł przed rokiem). Sprzedaż subskrypcji do CDA Premium wzrosła w ciągu roku o 18,4 proc. do 501 tys.

Głównymi akcjonariuszami CDA są dyrektor generalny firmy Łukasz Ćwiek (ma walory stanowiące 63,11 proc. kapitału) i jej prezes Jarosław Ćwiek (34,02 proc.). Od początku stycznia br. kurs spółki zmalał o ponad 4 proc.

Dołącz do dyskusji: CDA motywuje menedżerów. Wyemitowano kolejny pakiet akcji

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piractwo
Czy serwis jest pod jakimś parasolem ochronnym? W ramach sekcji "wideo użytkowników" na prawo i lewo udostępniane są pirackie kopie seriali z innych platform VOD (pliki wiszą miesiącami czy nawet latami... sądząc po datach choćby komentarzy pod nimi)...
odpowiedź
User
janmaria
Najwyraźniej właściciele mają wtyki u władzy. Raz, że nic się nie robi z faktem piractwa, dwa - cda premium jest u mnie dostępny w tv naziemnej. Oczywiście trzeba zapłacić ale możliwość odbioru istnieje.
odpowiedź
User
Rokoko
Czy serwis jest pod jakimś parasolem ochronnym? W ramach sekcji "wideo użytkowników" na prawo i lewo udostępniane są pirackie kopie seriali z innych platform VOD (pliki wiszą miesiącami czy nawet latami... sądząc po datach choćby komentarzy pod nimi)...


Świetnie napisany regulamin + mechanizm pozwalający usuwać materiały pirackie przez samych wydawców. Jeżeli taki wydawca nie zgłasza treści pirackich choć ma taką opcję, a za materiały wrzucone odpowiedzialny jest użytkownik to tak naprawdę cda nie musi nic robić.
odpowiedź