SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Charlie Sheen ponownie spotka się na planie zdjęciowym z producentem „Dwóch i pół”

Charlie Sheen dołączył do obsady serialu komediowego Maxa „How To Be A Bookie”. Najciekawsze jest jednak to, że spotka się z Chuckiem Lorre, który wyrzucił go z obsady „Dwóch i pół”, a później z sukcesem realizował serial bez gwiazdora jeszcze przez cztery sezony.

„Dwóch i pół”, CBS„Dwóch i pół”, CBS

Amerykański serwis Deadline informując o nowej roli Charliego Sheena, komentuje angaż stwierdzeniem, że czas leczy wszystkie rany. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć fakt, że dwanaście lat po dramatycznej kłótni Charliego Sheena i Chucka Lorre na planie „Dwóch i pół”, aktor i producent znów razem pracują, ponownie spotykając się w nowym serialu komediowym, zatytułowanym „Jak zostać bukmacherem”.

Nowy serial Charliego Sheena

W produkcji „How To Be a Bookie”, która z powodu obecności Charliego Sheena stanie się jednym z najbardziej oczekiwanych nowych seriali roku, gwiazdor zagra rolę drugoplanową. Będzie to komedia z jedną kamerą, a w postać głównego bohatera wcieli się Sebastian Maniscalco. Przedstawiciele Maxa i WBTV odmówili komentarza serwisowi Deadline, który zwrócił się z prośbą o szczegóły nowej produkcji.

Wielki powrót

Serial jest częścią wielkiego telewizyjnego powrotu Charliego Sheena, aktor wystąpi także w dramacie „Ramble On” Douga Ellina.

Ośmioletnia współpraca Charliego Sheena i Chucka Lorre nad jednym z najbardziej popularnych seriali komediowych ostatnich dwóch dekad, czyli „Dwóch i pół” stacji CBS, zakończyła się nagle wiosną 2011, kiedy publiczne załamanie nerwowe Sheena i słowne ataki na producenta doprowadziły do zwolnienia gwiazdora z obsady.

Od tamtego czasu Sheen wziął odpowiedzialność za swoje czyny i wyraził ubolewanie z powodu odejścia z „Dwóch i pół” w atmosferze skandalu oraz miał zamiar wynagrodzić tę sytuację showrunnerowi. Tak się właśnie stało, co zaowocowało współpracą duetu przy „How To Be a Bookie”.

W „How To Be a Bookie” napisanym wspólnie przez Lorre'a i Nicka Bakay doświadczony bukmacher (Sebastian Maniscalco) walczy o przetrwanie w nadchodzącej erze legalizacji hazardu sportowego i coraz bardziej niestabilnego napływu klientów.

Twórcy i obsada

W rolach głównych występują także Omar J. Dorsey, Jorge Garcia, Andrea Anders, Vanessa Ferlito i Maxim Swinton. Chuck Lorre, który reżyseruje pierwszy odcinek, jest producentem wykonawczym z ramienia Chuck Lorre Productions i ogólnej umowy z WBTV obok Bakaya, Maniscalco, Judi Marmel i Andy'ego Tennanta, który reżyseruje kolejne odcinki. Seria jest obecnie na etapie produkcji.

Dorobek Charliego Sheena

Sheen zdobył cztery nominacje do nagrody Emmy za główną rolę w serialu „Dwóch i pół”. Po zakończeniu pracy na planie serialu wcielał się w głównego bohatera innego sitcomu, pt. „Anger Management”, który doczekał się 100 odcinków na FX. Aktor wystąpił też gościnnie w „The Goldbergs” ABC. Sheen jest reprezentowany przez Gersh, Atlas Artists i Mosley & Associates.

Nie jest jeszcze znana data premiery nowego serialu.