SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Dziedziński, Arkadiusz Leszko, Karolina Mann i Krzysztof Dębski w Chimney

Do zespołu Chimney w Polsce dołączyli Łukasz Dziedziński, Arkadiusz Leszko, Karolina Mann oraz Krzysztof Dębski. Wszyscy będą realizować projekty reklamowe oraz fabularne.

Łukasz Dziedziński, Arkadiusz Leszko, Karolina Mann, Krzysztof DębskiArticle

Łukasz Dziedziński objął stanowisko szefa działu 3D. Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze animacji 3D, zdobyte w kilku dużych studiach.

Arkadiusz Leszko w Chimney Poland będzie kierował działem VFX-owym. Z branżą postprodukcyjną związany jest od ponad 10 lat.

Karolina Mann, posiadająca ponad siedmioletnie doświadczenie na stanowisku post producer, będzie koordynować zagraniczne projekty fabularne i reklamowe.

Do działu 3D dołączył Krzysztof Dębski, objął stanowisko senior look development & lighting artist. Wesprze  zespół m.in. w obszarze look, lighting, shading oraz hair styling.

Chimney Poland to warszawski oddział międzynarodowego zespołu Chimney Group, specjalizującego się w postprodukcji obrazu i dźwięku oraz tworzeniu materiałów video z przeznaczeniem do internetu, telewizji i kina.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Dziedziński, Arkadiusz Leszko, Karolina Mann i Krzysztof Dębski w Chimney

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl