SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Na rynek trafia specjalny numer „Czasu na Wnętrze” poświęcony kuchniom i łazienkom

Ukazał się specjalny numer magazynu „Czas na Wnętrze” (AVT Korporacja), pt. „Kuchnie i łazienki. Zainspiruj się!”. Redaktor prowadzącą wydania jest Anna Grużewska. Pismo przygotowano z myślą o osobach szukających porad w urządzaniu domu.

Specjalne wydanie magazynu liczy 140 stron, wydano je w nakładzie 20 tys. egzemplarzy. Dostępne jest w sieciach największych dystrybutorów prasy, na rynku będzie dostępne do końca stycznia 2021 roku. - Każdy miłośnik urządzania wie, że czasem w kreowaniu przestrzeni przydają się dobre rady. Dlatego z myślą o wszystkich, którzy ich szukają, przygotowaliśmy wydanie specjalne naszego magazynu - mówi Anna Grużewska, redaktor naczelna „Czasu na Wnętrze” i jednocześnie prowadząca wydanie specjalne.

Magazyn jest dziełem redakcji magazynu „Czas na Wnętrze” i powstał jej siłami. - Odważyliśmy się, korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy, udzielić wskazówek związanych z urządzaniem - mówi Grużewska. Redakcja zaprosiła także ekspertów: najlepszych polskich projektantów, architektów i specjalistów, aby wsparli ją swoimi kompetencjami.

W kompendium zaprezentowano nowości ze świata kuchni i łazienek, najpiękniejsze rozwiązania stylistyczne oraz najbardziej praktyczne porady związane z urządzaniem tych najważniejszych pomieszczeń naszych domów. Wydawnictwo informuje, że do kalendarza wydawniczego magazynu „Czas na Wnętrze” zostanie wpisana już kolejna pozycja: „Domy i ogrody. Zainspiruj się!”. Ukaże się ona wiosną 2021 roku.

Z danych Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt ZKDP” opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w maju br. liderem sprzedaży ogółem wśród magazynów wnętrzarskich był miesięcznik „Moje Mieszkanie” (ZPR Media) - jego sprzedaż ogółem wyniosła w tym okresie 36 841 egz.

Dołącz do dyskusji: Na rynek trafia specjalny numer „Czasu na Wnętrze” poświęcony kuchniom i łazienkom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl