SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Krawczyk prezesem Ciechu

Rada nadzorcza spółki chemicznej Ciech, po przeprowadzeniu konkursu, rekomenduje nadzwyczajnemu walnemu zgromadzeniu, które odbędzie się w poniedziałek (28 maja), kandydaturę Dariusza Krawczyka na stanowisko prezesa oraz kandydaturę Andrzeja Kopcia na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za finanse, poinformowała firma w komunikacie.

Dariusz Krawczyk prezesem Ciechu

"Rada nadzorcza Ciech - po przeprowadzeniu postępowania konkursowego - rekomenduje NWZ kandydaturę pana Dariusz Krawczyka na stanowisko prezesa zarządu Ciech oraz kandydaturę pana Andrzeja Kopcia na stanowisko członka zarządu Ciech odpowiedzialnego za obszar finansów spółki" - czytamy w komunikacie.

Ciech podał, że rada nadzorcza zdecydowała o nierekomendowaniu żadnego kandydata do pełnienia funkcji członka zarządu odpowiedzialnego za obszar restrukturyzacji oraz rekomendowanie powierzenia tego zakresu kompetencji kandydatowi rekomendowanemu na prezesa.

Krawiec był m.in. prezesem Synthosa, a Andrzej Kopeć - członkiem zarządu ds. finansowych ZA Puławy.

Pod koniec kwietnia NWZ Ciech odwołało prezesa Ryszarda Kunickiego, a także dwóch członków zarządu - Andrzeja Bąbasia i Rafała Rybkowskiego. Na swoim stanowisku pozostał trzeci członek zarządu Artur Osuchowski.

Rada nadzorcza delegowała wtedy swojego członka Dariusza Krawczyka do czasowego wykonywania czynności prezesa - do momentu uzupełnienia przez WZ składu zarządu, jednak nie dłużej niż na okres trzech miesięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dariusz Krawczyk prezesem Ciechu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl