SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Darmowe rozmowy i SMS-y w Simplusie

Darmowe rozmowy i SMS-y za zasilenia to nowa usługa oferowana dla użytkowników Simplus.

W promocji trwającej od 10 marca br. do 30 czerwca br. użytkownik Simplus korzystający z taryf Easy lub Team 7 może aktywować usługę, która umożliwia bezpłatne wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do jednego numeru w sieci Plus GSM z wyłączeniem: numerów Sami Swoi, numerów specjalnych, połączeń z siecią Internet +48 601 100 321 oraz połączeń z WAP +48 601 100 234.

Okres ważności usługi Darmowe rozmowy i SMS-y za zasilenia  uzależniony jest od wartości dokonanego przez użytkownika zasilenia konta. Wynosi on:
* 1 dzień - przy zasileniu telekartą 10 zł lub kwotą z przedziału 10 zł - 29 zł*
* 7 dni - przy zasileniu telekartą 30 zł lub kwotą z przedziału 30 zł - 49 zł*
* 14 dni - przy zasileniu telekartą 50 zł, 100 zł, 150 zł lub kwotą z przedziału 50 zł - 150 zł* (*przedziały dotyczą wybranych form zasileń elektronicznych).

Aby skorzystać z usługi, wystarczy:
* wskazać numer telefonu, z którym użytkownik chce rozmawiać i sms-ować za darmo, wpisując kod *104*11*48wybrany numer# i wciskając przycisk inicjujący połączenie,
* zasilić swoje konto wybraną kwotą w celu aktywacji usługi. Od tego momentu usługa Darmowe rozmowy i SMS-y za zasilenia jest aktywna dla wskazanego numeru przez 1, 7 lub 14 dni - w zależności od wartości doładowania. Okresy ważności usługi nie sumują się, w przypadku kolejnych zasileń różnymi nominałami zawsze wybierany jest najkorzystniejszy dla użytkownika okres ważności usługi.

W okresie trwania promocji pierwsze wskazanie darmowego numeru jest bezpłatne. Wybór darmowego numeru zostanie potwierdzony SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia od użytkownika. Aby aktywować usługę, użytkownik musi być w okresie ważności konta dla usług i połączeń wychodzących.

W dowolnym momencie użytkownik może zmienić wskazany darmowy numer na inny w sieci Plus GSM. Zmiana podlega opłacie 5 zł z VAT i jest pobierana przy wprowadzaniu numeru. Sprawdzenie darmowego numeru jest bezpłatne. Wystarczy wpisać kod *104# i wcisnąć  przycisk inicjujący połączenie.

Opłaty za połączenia wykonane w ramach usługi naliczane są zgodnie ze stawką podstawową 78gr/min z VAT i w całości zwracane w formie zasilenia konta po przekroczeniu 1 zł z VAT w przypadku taryfy Easy oraz 2,44 zł z VAT w przypadku taryfy Team7. Zwrot środków może następować po każdym połączeniu, gdy stan konta jest równy 1 zł z VAT lub niższy - informuje Elżbieta Sadowska, rzecznik prasowy Plus GSM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Darmowe rozmowy i SMS-y w Simplusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl