SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

DAS reklamuje „ubezpieczenia prawne na każdy dzień”(wideo)

DAS Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej odświeżyło swoją komunikację. Częścią zmian wizerunkowych ubezpieczyciela w Polsce jest nowe hasło „DAS - Ubezpieczenia prawne na każdy dzień” i kampania promocyjna.

Article

DAS specjalizuje się wyłącznie w produktach z kategorii ubezpieczeń ochrony prawne, w tym finansowaniem honorarium prawnika oraz koszty procesu sądowego, opieką prawną w postaci dostępu do nielimitowanych telefonicznych porad prawnych.

Firma od teraz  działania komunikacyjne prowadzi pod nowym hasłem „DAS – ubezpieczenia prawne na każdy dzień”.

- W naszym przekazie zawarliśmy skondensowaną wiedzę na temat tego, czym jest nasz produkt i jaki jest charakter naszej działalności - podkreśla Alicja Gruszka, specjalista ds. budowania wizerunku marki w DAS. - Nowe hasło promocyjne wskazuje po pierwsze, że DAS jest ubezpieczycielem, który zapewnia zabezpieczenie na wypadek wystąpienia wielu sytuacji, a nie oferuje jednorazowej usługi, jak np. kancelaria odszkodowawcza. Wprowadzając kategorię ubezpieczeń prawnych, chcemy też wyraźniej zakomunikować ich przeznaczenie. Dopiskiem „na każdy dzień” podkreślamy, że ochrona w ramach polisy jest stała i pomaga w bardzo wielu sytuacjach. Elementem takiego wsparcia są m.in. nielimitowane telefoniczne porady prawne, które są naszym wyróżnikiem na rynku - dodaje Gruszka.

Uproszczona komunikacja

DAS uprościł komunikację swojej marki. Firma usunęła z nazwy kropki rozdzielające trzy charakterystyczne litery (D.A.S.) w materiałach marketingowych.

Firma przeprowadziła także kampanię promocyjną w kontekście sezonu urlopowego i przydatności ubezpieczeń prawnych w tym czasie. Działania marketingowe objęły wybrane tygodniki opinii oraz serwisy online. DAS prowadził także regionalną kampanię outdoorową promującą ubezpieczenia prawne pod kątem podróży za pośrednictwem telebimów, a także szeroką akcję promocyjną w social mediach.

Na jesień zaplanowano kampanię promującą produkt skierowany do MŚP w prasie i social mediach. Jej szczegółów firma na obecnym etapie nie ujawnia. Działania reklamowe przygotowuje dział marketingu DAS we współpracy z agencją interaktywną SC Projects.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: DAS reklamuje „ubezpieczenia prawne na każdy dzień”(wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl