SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dawid Dobrasz po trzech latach odchodzi z „Głosu Wielkopolskiego”

Z redakcji „Głosu Wielkopolskiego” (Polska Press Grupa) odchodzi szef działu sportowego Dawid Dobrasz. - Dostałem nową, dobrą propozycję, z miejsca, do którego bardzo chciałem trafić - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl. Z naszych informacji wynika, że przechodzi do jednego z ogólnopolskich portali sportowych.

Dawid Dobrasz, fot. Adam JastrzębowskiArticle

Dawid Dobrasz zaczynał pracę dziennikarską w 2018 roku w grupie Weszło, był zaangażowany w projekty Weszło Junior i Weszło FM.  W czerwcu 2019 roku trafił do Głosu Wielkopolskiego, przez rok był tam dziennikarzem, zaś we wrześniu 2020 został kierownikiem działu sportowego.

Teraz odchodzi z firmy, natomiast zostaje w dziennikarstwie. - Na początku maja dostałem dobrą propozycję z miejsca, do którego bardzo chciałem trafić. Długo się nie zastanawiałem i po kilku rozmowach udało nam się dojść do porozumienia. Mam szansę się rozwinąć oraz spróbować w nowych projektach – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl dodając: - Dziękuję grupie Polska Press za możliwość rozwoju, która pozwoliła zrobić mi krok do przodu. Bardzo ważne było dla mnie też to, że na początku nie muszę się przeprowadzać i dalej mogę pracować w swoim rodzinnym mieście.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z naszych informacji wynika, że po odejściu z „Głosu Wielkopolskiego” Dawid Dobrasz trafi z początkiem lipca do jednego z ogólnopolskich portali sportowych.

Według danych ze sprawozdania finansowego grupy Orlen w ub.r. przychody Polska Press wyniosły 318 mln zł. Grupa Orlen podała, że od przejęcia Polska Press w marcu ub.r. wydawnictwo zapewniło jej 274 mln zł, zaznaczając, że gdyby do akwizycji doszło z początkiem stycznia, przychody całej grupy Orlen byłyby o 44 mln zł wyższe (wyniosłyby 131,385 mln zł, a nie 131,341 mln). Na koniec ub.r. stałe zatrudnienie w wydawnictwie wynosiło 1 827 etatów.

W maju br. według wyników badania Mediapanel serwisy i aplikacje Polska Press Grupy notowały 17,2 mln RU, wyprzedzając choćby Agorę, Facebook czy ZPR Media.

Dołącz do dyskusji: Dawid Dobrasz po trzech latach odchodzi z „Głosu Wielkopolskiego”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gazyta
Dawid, od dawna wiadomo że prasa pada. To normalne że jak jest okazja to się czmycha tam gdzie jest pewne miejsce pracy.
odpowiedź
User
edzio
idzie do portalu meczyki.pl?
odpowiedź
User
Seba
Może w końcu ktoś go nauczy pisać. Tych zdań dziesięciokrotnie złożonych nie dało się czytać.
odpowiedź