SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Deon liderem przed Aleteia.org, Gosc.pl, Stacja7 i Radiomaryja.pl z dużymi spadkami

Wśród serwisów o tematyce religijnej zdecydowanie najwięcej użytkowników ma Deon.pl, wyprzedzający Aleteia.org i Opoka.org.pl. Wszystkie te witryny z miesiąca na miesiąc zyskały internautów, za to duże spadki zanotowały serwisy „Gościa Niedzielnego”, Radia Maryja i Stacja7.pl.

W grudniu br. Deon.pl odwiedziło 2,2 mln internautów, czyli 7,58 proc. wszystkich użytkowników sieci w Polsce - pokazują wyniki badania Mediapanel opracowane przez Wirtualnemedia.pl.

W kierownictwie serwisu nastąpiły ostatnio spore zmiany: z końcem ub.r. po 11 latach pracy odszedł redaktor naczelny Piotr Żyłka, uzasadniając to różnicą zdań co do misji i wizji witryny z Jakubem Kołaczem, nowym dyrektorem naczelnym jej właściciela Wydawnictwa WAM. Natomiast w zeszłym tygodniu redaktorem naczelnym Deon.pl został jezuita o. Paweł Kosiński, a funkcję managera portalu objął Krzysztof Fijałek, poprzednio naczelny Interii.

Polska odsłona Aleteia.org zanotowała 1,69 mln użytkowników i 5,83 proc. zasięgu, a Opoka.org.pl (Fundacja Opoka) - 1,08 mln odwiedzających i 3,72 proc. zasięgu.

Niedziela.pl przed witrynami Radia Maryja i „Gościa Niedzielnego”

W zestawieniu są trzy serwisy mediów pozainternetowych. Witrynę tygodnika „Niedziela” odwiedziło 1,01 mln internautów, co dało 3,49 proc. zasięgu. Radiomaryja.pl zanotowało 988,2 tys. użytkowników i 3,4 proc. zasięgu, a serwis „Gościa Niedzielnego” - 932,5 tys. użytkowników i 3,21 proc. zasięgu.

Stacja7.pl miała 799,6 tys. odwiedzających i 2,75 proc. zasięgu, a skierowany do świadków Jehowy serwis JW.org - 781,5 tys. użytkowników i 2,69 proc. zasięgu.

Deon i Opoka z największymi wzrostami, „Gość Niedzielny” najmocniej w dół

W porównaniu z listopadem ub.r. cztery czołowe witryny osiągnęły duże wzrosty odwiedzalności. Deon.pl zyskał 414,7 tys. użytkowników (to 23,2 proc. w górę), Aleteia.org - 175 tys. (11,5 proc.), Opoka.org - 215,1 tys. (24,9 proc.), a Niedziela.pl - 159,4 tys. (18,7 proc.).

Za to w serwisie Radia Maryja liczba internautów zmalała o 138 tys., czyli 12,3 proc. Witryna „Gościa Niedzielnego” straciła 484,7 tys. użytkowników (34,2 proc.), a Stacja7.pl - 289,6 tys. (26,6 proc.).

Natomiast serwisowi JW.org ubyło 20,1 tys. odwiedzających (to 2,5 proc. w dół).

Dołącz do dyskusji: Deon liderem przed Aleteia.org, Gosc.pl, Stacja7 i Radiomaryja.pl z dużymi spadkami

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ljkljl
https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/
odpowiedź
User
Bazyl
Na portalu skojarzonym z deon jest min. biblia on line. Jako ateista bardzo lubię tę lekturę i często podpieram się wyimkami z tejże książki w dyskusjach. Zapewne nabiłem im kilka odsłon, choć z treściami publicystycznymi zawartymi tam nie zgadzam się w sposób zasadniczy!
odpowiedź
User
George
Niestety ludzie mają dość wyzyskiwaczy i pasożytów typu rydzyk. Wkońcu nic dla ludzi tylko od ludzi wyciąga i to jest ta holerna skromność. Potomkowie uczniów hrystusa, tylko zapomnieli jego nauk.
odpowiedź