SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Divante z działem badań i rozwoju, na czele Joanna Sieniawska

Firma Divante, specjalizująca się w rozwiązaniach IT wspierających handel internetowy, uruchomiła dział odpowiedzialny za badania i rozwój. Kieruje nim Joanna Sieniawska, od wielu lat związana ze spółką.

Article

Nowy dział będzie się zajmował rozwijaniem oferty produktowej oraz opracowywaniem rozwiązań pozwalających na optymalizację pracy zespołów projektowych. Skupi się na obszarze omnichannel, integracji różnych kanałów sprzedaży.

Dział będzie pracować w sposób projektowy: wszyscy pracownicy będą mogli wziąć udział w nowych inicjatywach rozwojowych i badawczych. Ma to pozwolić pracownikom zmienić perspektywę pracy oraz rozwinąć umiejętności w mało im znanych dziedzinach i technologiach.

Nowym zespołem będzie kierować Joanna Sieniawska, która jako współwłaścicielka Divante jest związana z firmą od początku jej działalności. Poprzednio pełniła funkcję experience design directora. Wcześniej pracowała w agencjach Ideacto i Janmedia Interactive.

- Chcielibyśmy, aby działania rozwojowe i badawcze zostały na stałe wpisane w strategię firmy. W Divante mamy bardzo duży potencjał tkwiący w ludziach. Teraz w jednym miejscu będziemy gromadzić wszystkie inicjatywy, zgłaszane przez członków naszego zespołu. Każdy pomysł będziemy analizować we współpracy z jego autorem - zapowiada Joanna Sieniawska. - Chcemy pomagać klientom w łączeniu świata offline i online, aby dawały one spójne, angażujące doświadczenie dla użytkownika końcowego i jednocześnie pozwalały realizować cele biznesowe. To daje nam ogromne pole do wykorzystania naszych najmocniejszych stron, czyli customer experience design process. Dzięki temu efekty pierwszych działań rozwojowych będą widoczne już niebawem - dodaje Sieniawska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Divante z działem badań i rozwoju, na czele Joanna Sieniawska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl