SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dokumentalny film „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” 25 grudnia w TVP1

W piątek, 25 grudnia o godz. 21.00 telewizyjna Jedynka pokaże dokumentalny film „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”. Autorami obrazu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski.

Krzysztof Krawczyk; fot. Jan Bogacz / TVP Article

Dokument o Krzysztofie Krawczyku przedstawia wzloty i upadki artysty, czas jego największej popularności w Polsce oraz niespełnione marzenia o karierze w Stanach Zjednoczonych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Oprócz samego Krzysztofa Krawczyka, w filmie refleksjami i wspomnieniami podzielą się: żona - Ewa Krawczyk, menadżer - Andrzej Kosmala, zaprzyjaźniony kompozytor - Ryszard Poznakowski, autor największych przebojów - Wojciech Trzciński, jak również przedstawiciele kolejnego muzycznego pokolenia - Andrzej Smolik i Andrzej Piaseczny.

Twórcami: Kuczkowski i Bandurski

Film wyreżyserowali Krystian Kuczkowski oraz Michał Bandurski, którzy są również autorami scenariusza. Producentem obrazu jest Paweł Gajewski.

W produkcji wykorzystano liczne archiwalne materiały filmowe i nagrania dźwiękowe. - To unikatowe archiwalia, które obejmują okres od lat sześćdziesiątych poprzedniego wieku, aż po współczesność. Zrozumieliśmy, że ten film trzeba zrobić, bez względu na trudności jakich przysporzyła pandemia - komentuje Kuczkowski

 

 

- Ten film jest o tym, że nie ma w naszym życiu takiej sytuacji, takiego błędu, którego nie da się naprawić. Jest tylko jeden warunek. Wszystko musi w tym życiu od-naleźć swoje miejsce: kariera, miłość, to w co wierzysz, to jakimi ludźmi się otaczasz. O tym jest ten film, o drodze Krzysztofa Krawczyka, która prowadzi do tego, żeby to zrozumieć - ddoaje Michał Bandurski.

Premiera dokumentu „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” na antenie Jedynki odbędzie się w piątek, 25 grudnia o godz. 21.00 (tuż po premierze pierwszego odcinka nowego serialu „Osiecka”.

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2019 roku wyniósł 9,68 proc.

Dołącz do dyskusji: Dokumentalny film „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” 25 grudnia w TVP1

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
Ciekawa historian jego kariery. Dobry pomysł, udany film.
36 4
odpowiedź
User
art
Bardzo dobry dokument. Historia aż prosząca się o fabułę. Niestety, zamiast tego zrobili film o wiejskim zapiewajle spod Białegostoku.
18 8
odpowiedź
User
Stella
Obraz zrobiony chyba w piec dni. Twórca nie wie nic o obrazie montażu i opowiadaniu historii. Straszne
16 16
odpowiedź