SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Kaznowski na czele strategii w agencji CzART

Dominik Kaznowski objął funkcję head of strategy w agencji reklamowej CzART. Poprzednio pracował w Naszej Klasie.

Jako head of strategy w agencji CzART Dominik Kaznowski będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektowe działami kreatywnymi, budowę zespołu strategicznego oraz wzmocnienie segmentu interactive. Jego zdaniem będzie również współtworzenie strategii agencji oraz rozwój kompetencji zespołu.

- Po kilkunastu latach budowania polskiego rynku online przyszedł czas na szersze perspektywy i wyjście poza przeglądarkę - uzasadnia Kaznowski. - Potrzebujemy nowego, świeżego spojrzenia na proces kreatywny oraz umiejętności planowania zintegrowanej komunikacji - dodaje Jakub Deryng-Dymitrowicz, wiceprezes CzART.

W maju do agencji dołączył creative director Marcin Teller (więcej na ten temat), a obecnie firma szuka osób na stanowiska art directora i senior copywritera. - ATL, motion, aplikacje czy wideo w sieci to dzisiaj jedna kategoria komunikacji, a za rozwój tych kompetencji w naszej agencji będzie odpowiedzialny Marcin Teller. W dalszym ciągu poszukujemy obsady trzeciego działu kreatywnego - opisuje Kaznowski.

Poprzednio Dominik Kaznowski od grudnia 2008 roku pracował w spółce Nasza Klasa zarządzającej serwisem NK.pl, gdzie początkowo zajmował się rozwojem biznesowym, następnie - marketingiem, badaniami i analizami, public relations i kanałami mobilnymi, a przez ostatni rok - utrzymaniem i rozwojem produktów. Wcześniej był m.in. prezesem spółki doradczej Xevin Consulting, dyrektorem marketingu w pionie internetowym Agory oraz zastępcą dyrektora biura komunikacji korporacyjnej i marketingu w Grupie PZU. Ponadto był m.in. wiceprezesem i przewodniczącym rady nadzorczej IAB Polska oraz zasiadał w radzie nadzorczej Polskich Badań Internetu.

Dołącz do dyskusji: Dominik Kaznowski na czele strategii w agencji CzART

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zdziwiony
I już jest a stronie głównej czartu jego zdjęcie?
odpowiedź
User
ekspert
kolejną firmą zniszczy jak ostatnio nk.pl ....
odpowiedź