SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dwa kolejne dodatki specjalne 'Ozonu'

Nowy numer, który ukazuje się w dzisiaj zawiera kolejne dodatki specjalne: 'Patriotyzm Jutra' i 'Polska, szlakiem siedmiu grzechów głównych'.

„Patriotyzm Jutra” jest zbiorem artykułów i wywiadów, które łączy poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, czym dziś jest patriotyzm w Polsce i na świecie.
Wśród rozmówców jest m.in. Kazimierz M. Ujazdowski - minister kultury i dziedzictwa narodowego (wywiad Grzegorza Górnego – red. naczelnego „OZONU”), swoimi refleksjami dzielą się również: Norman Davies i Allen Paul. Dodatek powstał we współpracy z Narodowym Centrum Kultury.

Dodatek „Polska, szlakiem siedmiu grzechów głównych” zaprasza czytelników na niezwykłą podróż po naszym kraju. Przewodnik – tropem grzechów – to lektura dla tych, którym zwykłe zwiedzanie miejsc atrakcyjnie turystycznych już nie wystarczy. „OZON” pokazuje miejsca, gdzie działa się niesamowita historia, gdzie są zaklęte dramaty, tragedie i potworne zbrodnie. Do dodatku dołączono mapę Polski z fotoradarami. 

Najnowszy numer  promowany jest m.in. poprzez intensywną kampanię radiową. Spoty będą emitowane w Polskim Radiu (Program 3), w Radiu ESKA, TOK FM, PIN, PLUS, WAWA i 23 rozgłośniach lokalnych, które na stałe współpracują z pismem. Reklama pojawi się również w Wirtualnej Polsce (w tym m.in. mailing do 650.000 osób).

Za opracowanie strategii i zakup mediów odpowiada Initiative – Warszawa. Nakład wydania wynosi 90 tysięcy.

Obecne dodatki  są kolejnymi z większej serii. Przypomnijmy, że w ramach nowej strategii  do poprzednich numerów dołączono: „Kochamy Cię” – dodatek poświęcony osobie Jana Pawła II i płytę DVD z filmem dokumentalnym pt. „Przyjaciel Boga” o papieskim pontyfikacie, książkę pt. „Najpiękniejsze modlitwy Jana Pawła II”, płytę CD z reportażem „7 Tajemnic” i dodatek kulinarny Bożeny Dykiel. Wydawnictwo planuje kolejne dodatki merytoryczne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dwa kolejne dodatki specjalne 'Ozonu'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl