SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dwie dziennikarki dołączyły do "Super Expressu". Szefowa Rozrywki zapowiada walkę o ruch

“Super Express” wykonał kolejny ruch w stronę rozwoju działu poświęconego rozrywce. Jak ujawniono w oficjalnym komunikacie, ekipa se.pl powiększy się o dwie nowe dziennikarki, a także specjalistkę od SEO. Sytuację skomentowała szefująca redakcji Aleksandra Pajewska-Klucznik.

Katarzyna Ryba, Aleksandra Kalita i Julita Buczek w se.pl (fot. materiały prasowe)Katarzyna Ryba, Aleksandra Kalita i Julita Buczek w se.pl (fot. materiały prasowe)

“Super Express” oficjalnie powiększył się o trzy nowe osoby w redakcji części internetowej. Jak podano w przesłanym do Wirtualnych Mediów komunikacie, do działu Rozrywka dołączyły dwie nowe dziennikarki - Aleksandra Kalita i Julita Buczek. Ich zadaniem będzie wesprzeć rozwój showbiznesowego segmentu działalności se.pl, któremu od stycznia bieżącego roku przewodzi Aleksandra Pajewska-Klucznik.

Tak szefowa Rozrywki w “Super Expressie” wytłumaczyła decyzję o zmianach kadrowych: “Rozwijamy internetową rozrywkę w se.pl i walczymy o pozyskiwanie ruchu. Skupiamy się przede wszystkim na zewnętrznych źródłach, więc naturalnie cieszę się, że udało nam się pozyskać osoby, które są ekspertami w tej dziedzinie. Wierzę, że pole dla rozwoju dla tego działu oraz dla całego serwisu jest ogromne”.

“Super Express” z nowymi dziennikarkami i specjalistką od SEO

Pajewska-Klucznik w przeszłości była związana zawodowo z Interią, więc nie dziwi, że nowo pozyskane dziennikarki też w przeszłości pracowały dla tego medium. Julita Buczek działa w mediach internetowych od 10 lat, w tym w portalach Dziennik.pl, Radiozet.pl oraz należącego do Interii serwisu Pomponik.pl. Aleksandra Kalita karierę w mediach zaczęła od zajmowania się rozwojem social mediów w redakcji Onet Kultura oraz Plejady. Przez pięć lat była też częścią zespołu Świata Seriali i Interia Film.

Do se.pl dołącza także Katarzyna Ryba, która objęła stanowisko specjalistki ds. SEO działu Rozwoju. W przeszłości zajmowała się social mediami oraz SEO w działach Showbiznes i Rozrywka w Interii, a przez ostatnie 1,5 roku była koordynatorką działu SEO tamże.

Czytaj także: Łukasz Warzecha w "Super Expressie". Poprowadzi autorski format

Wcześniej z “Super Expressu” odszedł zajmujący się tam przez 10 lat tematyką show-biznesu dziennikarz Dawid Grądkowski. Zaznaczył przy tym w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że pożegnanie z tabloidem było efektem “głębokiej chęci wyjścia ze strefy komfortu i dążenia do dalszego rozwoju”.

Dołącz do dyskusji: Dwie dziennikarki dołączyły do "Super Expressu". Szefowa Rozrywki zapowiada walkę o ruch

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Qwerty
Hahaha, powodzenia. Ty Tomaszek też powinieneś tam dołączyć
odpowiedź
User
#nikogo
Jaki serwis takie ekspertki z szefową włącznie
odpowiedź
User
Dla kolegi pytam
A co tam u Hujbercika?
odpowiedź