SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennik.pl udostępnia newsy właścicielom innych witryn

Od stycznia br. na stronach portalu Dziennik.pl dostępna jest do pobrania specjalna aplikacja newsowa przeznaczona dla właścicieli i administratorów stron internetowych. Widget pozwala użytkownikom dodać do dowolnej witryny Infobox z najnowszymi informacjami tworzonymi przez redakcję serwisu.

Dziennik.pl udostępnia newsy właścicielom innych witryn

Widget umożliwia skonfigurowanie tematyki informacji, które pojawiać się będą na stronie internetowej, blogu czy forum dyskusyjnym. Mogą to być najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, informacje gospodarcze, polityczne, sportowe, ale także kulturalne, rozrywkowe lub motoryzacyjne. Na stronie www.dziennik.pl/infobox można również indywidualnie dopasować atrybuty Infoboksu: jego wygląd, wielkość oraz liczbę prezentowanych wiadomości.

Konfigurator przygotuje następnie dla użytkownika niezbędny fragment kodu, który należy wkleić w kod własnej strony WWW (zgodnej z XHTML). Od tej chwili na stronie będą się pojawiać się zawsze aktualne wiadomości przygotowane przez redakcję Dziennika.pl. Kliknięcie na wybraną informację otwiera okno z artykułem w portalu Dziennik.pl.

- Infobox jest adresowany do wszystkich, którzy aktywnie prowadzą swoje strony internetowe i dbają, by odwiedzający ich witryny byli zawsze na bieżąco informowani o najważniejszych wydarzeniach z wybranych dziedzin - mówi Piotr Welc, dyrektor wydawniczy Dziennika.pl.

- Wprowadzenie Infoboxu to element strategii rozwoju portalu. Zależy nam na udostępnieniu treści Dziennika.pl jak najszerszemu gronu internautów. Dziennik.pl jest otwarty na społeczności w Internecie, dlatego przekazujemy właścicielom i administratorom stron WWW nową aplikację - dodaje Anna Gancarz, PR manager Axel Springer Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dziennik.pl udostępnia newsy właścicielom innych witryn

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl