SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

easyJet w Polsce

Intensywna kampania reklamowa warta 1 milion Euro

Tanie linie lotnicze easyJet ogłosiły wejście na rynki Europy Środkowej i Wschodniej. Dotychczasowa sieć połączeń zostanie rozbudowana o 6 nowych miejsc. W Polsce easyJet będzie latać z lotnisk w Warszawie i Krakowie.

easyJet zaoferuje swoim klientom 4 połączenia z Krakowa i jedno połączenie z Warszawy. Zwiększy to liczbę miejsc, do których lata easyJet w Europie do 17 (w tym 7 połączeń z Budapesztu). W ciągu najbliższych 12 miesięcy z easyJet planuje obsłużyć ponad 2 miliony pasażerów.
Pierwsze loty ze stolic Polski i Węgier rozpoczną się 31 października 2004 roku. Bilety po promocyjnej cenie 19 Euro w jedną stronę będzie można rezerwować w najbliższych dniach na stronie: www.easyJet.com.

Dotychczasowe loty z Budapesztu, Lubljany i Pragi pokazały atrakcyjność oferty easyJet w regionie. Ogłoszone dzisiaj nowe połączenia są kolejnym etapem zdobycia przez tę linię rynków Europy Środkowej i Wschodniej.

Wejście easyJet na rynek poprzedzi intensywna kampania reklamowa, której koszt w pierwszych miesiącach przewiduje się na 1 milion Euro.

Nowe połączenia oferowane przez easyJet:
Warszawa - Londyn Luton (dwa razy dziennie)
Kraków - Londyn Luton (raz dziennie)
Kraków - Dortmund (raz dziennie)
Budapeszt - Newcastle (raz dziennie)
Budapeszt - Bristol (raz dziennie)
Budapeszt - Genewa (raz dziennie)
Budapeszt  - Londyn Luton (obecne loty zostaną zwiększone do dwóch dziennie)

Ray Webster, prezes easyJet powiedział:
"Dwa miesiące temu, zaraz po rozszerzeniu Unii Europejskiej, rozpoczęliśmy loty z Budapesztu i Lubljany. Dziś jesteśmy gotowi nie tylko to kontynuować, ale także rozpocząć rozbudowę naszych usług na dużo większą skalę. Nowe połączenia z Krakowa i Warszawy pokazują, jak bardzo poważnie myślimy o zdobyciu tego nowego rynku. Niskie ceny, doskonały serwis i punktualność, to tylko początek tego co zaproponujemy naszym nowym klientom. Już niedługo nasza oferta będzie jeszcze bardziej rozbudowana". 
"Nasze nowe połączenia będą wspierane przez kampanię reklamową w Krakowie, Warszawie i Budapeszcie. Już dzisiaj wiem, że easyJet stanie się bardzo popularny, zaś wyjątkowo niskie ceny sprawią, że nasi klienci będą uważali nas za swoją ulubioną linię w regionie".

"W najbliższych miesiącach będziemy także współpracować z zarządem portów lotniczych w celu obniżenia kosztów. Nasze doświadczenie pokazuje, że niska cena usług opłaca się jedynie w średnim i długim okresie, wtedy, gdy porty lotnicze i linie lotnicze współpracują nad redukcją kosztów. Oznacza to dopasowanie infrastruktury i usług lotniskowych do wymagań sektora tanich połączeń lotniczych oraz współpracę z operującymi na ziemi agentami."

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: easyJet w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl