SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

GPD Agency, Bridge2Fun, 4Communication i Screen Network wygrały przetarg reklamowy Enei

Państwowa firma energetyczna Enea rozstrzygnęła przetarg na obsługę reklamową. Do współpracy wybrała GPD Agency oraz konsorcjum agencji Bridge2Fun, 4 Communication i Screen Network. Umowa z nimi zostanie zawarta na dwa lata.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

W odpowiedzi na przetarg Enei na obsługę reklamową wpłynęło sześć ofert. Złożyły je takie agencje, jak: GPD Agency (z ceną 1,91 mln zł), Space of Ad (1,77 mln zł), Albedo Marketing (1,68 mln zł), Testa Communications (1,62 mln zł), Aplan Media (2,14 mln zł) oraz konsorcjum firm: Bridge2Fun z Screen Network i 4 Communication (1,64 mln zł).

Spółka do współpracy wybrała GPD Agency oraz konsorcjum złożone z agencji Bridge2Fun, 4Communication i Screen Network. Umowę z nimi zawrze na dwa lata, a budżet jaki przeznaczy na współpracę wynosi blisko 8,5 mln zł.

Wybrane agencje zajmą kompleksową obsługą ATL i BTL w zakresie planowania i projektowania wszystkich materiałów produktowych, sprzedażowych, promocyjnych, wizerunkowych i informacyjnych dla firmy Enea.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Szczegółowe dane dotyczące planowanych zadań precyzowane będą każdorazowo w briefach. Brief będzie zawierał opis wszelkich parametrów niezbędnych do prawidłowej wyceny i wykonania zamówienia (m.in. opis i cel kampanii, grupę docelową, czas trwania i termin realizacji kampanii, zakładane kanały komunikacji i nośniki).

Kompleksowa obsługa Enei

W ramach świadczonej obsługi kompleksowej w obszarze ATL i BTL agencje będą zobowiązane do wykonywania usług dostosowanych do aktualnie prowadzonych przez spółkę działań i kampanii. Będą współpracować przy tworzeniu strategii promocyjnej/reklamowej w obszarze offline i online w ramach realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych oraz przy tworzeniu strategii zaangażowania społecznego marki, a także przy tworzeniu i realizacji komunikacji z interesariuszami Enea oraz przy przygotowywaniu bieżących działań informacyjno-promocyjnych oraz kampanii z obszaru społecznej odpowiedzialności.

Zajmą się też tworzeniem i realizacją komunikacją z klientami biznesowymi (B2B) i indywidualnymi (B2C), tworzeniem i opracowywaniem projektów materiałów reklamowych i promocyjnych BTL i ATL, tworzeniem tekstów reklamowych, reklam prasowych, radiowych, tv, internetowych itp. Będą również odpowiadać za planowanie, organizację i obsługę loterii promocyjnych, akcji promocyjnych i konkursów itp.

Dołącz do dyskusji: GPD Agency, Bridge2Fun, 4Communication i Screen Network wygrały przetarg reklamowy Enei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl