SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Enea szuka agencji od sponsoringu i eventów

Enea szuka w przetargu agencji, które będą ją wspierać w zakresie marketingu sponsoringowego i w działaniach eventowych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Planuje wybór maksymalnie 3 firm, będzie z nimi współpracować 2 lata.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Przetarg dotyczy świadczenia kompleksowej  obsługi w obszarze marketingu sponsoringowego oraz w działaniach eventowych w zakresie promocji marki Enea, promocji ofert produktowych, komunikacji marki, działań PR, realizacji działań promocyjnych podczas wydarzeń sponsorowanych przez Enea, organizacji konferencji i spotkań dla klientów biznesowych.

W ramach świadczonej obsługi kompleksowej w obszarze marketingu sponsoringowego oraz w działaniach eventowych wybrane agencje będą wykonywać usługi dostosowane do  aktualnie prowadzonych przez spółkę działań i kampanii.

Będą odpowiadać m.in. za przygotowywanie koncepcji, organizację i kompleksową realizację eventów skierowanych do klientów z segmentu B2C i B2B, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Zajmą się również wsparciem realizacji działań spółki z obszaru sponsoringu, promocji marki, CSR itp.

Enea planuje wybór maksymalnie 3 agencji, z którymi  podpisze tzw. umowy ramowe. Łączny budżet tych kontraktów nie może przekroczyć kwoty 10,07 mln zł netto (bez VAT). Wybrane agencje będą pracować dla Enea przez 2 lata.

Przypomnijmy, że spółka jest w trakcie przetargu na obsługę reklamową, jej spółka zależna- Enea Operator - wybiera natomiast dom mediowy.

Przetarg trwa do 22 grudnia.

Dołącz do dyskusji: Enea szuka agencji od sponsoringu i eventów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl