SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eniro polska laureatem nagrody "przedsiębiorstwo fair play&

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest jedynym konkursem, który ocenia wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa, nie tylko wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program jest organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, a popierany jest przez Prezydenta RP, Premiera RP, Ministra Gospodarki i Wojewodów poszczególnych regionów.

Aby firma mogła otrzymać certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play" musi przejść bardzo szczegółową weryfikację składającą się z dwóch etapów. Pierwszy z nich, to przygotowanie raportu dotyczącego wszystkich dziedzin działalności firmy (kontaktów z klientami, dostawcami i administracją państwową, relacji z konkurencją, reklamacji, aspektów prawnych, systemów jakości, spraw pracowniczych, etyki w biznesie, działalności społecznej, ekologicznej i charytatywnej, płatności, rekomendacji). Drugi, to kontrola i weryfikacja podanych informacji poprzez rozmowy i sprawdzanie dokumentów przedstawiciela komisji w siedzibie firmie.

Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest gwarancją dla partnerów handlowych, użytkowników i reklamodawców, że mają do czynienie z pewną i wiarygodną firmą. Jest także potwierdzeniem skuteczności działań, jakie firma Eniro Polska prowadzi w zakresie łączenia kupujących i sprzedających.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eniro polska laureatem nagrody "przedsiębiorstwo fair play&

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sdv3e
popatrz tu:

http://dobre-przedsiebiorstwo.blogspot.com
odpowiedź
User
edi2
:shock: :lol: ha, ha, ha, ........
odpowiedź
User
edi2
:shock: :lol: ha, ha, ha, ........
odpowiedź