SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ericsson dostarcza IMT Telekomunikacji Polskiej

Ericsson podpisał z Telekomunikacją Polską umowę ramową na sprzedaż systemu IMS Multimedia Telephony (IMT).

System IMT firmy Ericsson, oparty na architekturze IP Multimeda Subsystem (IMS). IMT wykorzystywany będzie do transmisji usług multimedialnych przez Internet.

W ramach umowy obowiązującej do końca 2007 roku, Ericsson zintegruje sprzedany system IMT z istniejącą siecią klienta. Ponadto Ericsson będzie udzielał wsparcia w utrzymaniu systemu.

System IMT umożliwia operatorowi sieci stacjonarnych dostarczanie usług multimedialnych przez siec IP zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom.

IMS Multimedia Telephony jest kompletnym rozwiązaniem, umożliwiającym sterowanie połączeniami, definiowanie mechanizmów gwarantujących jakość usług oraz zapewniającym bezpieczeństwo sieci i usług.

IMT charakteryzuje się otwartą architekturą, co stanowi znaczący krok w kierunku sieci konwergentnych. IMT umożliwia świadczenie usług zarówno dla sieci stacjonarnych jak i komórkowych. Jako rozwiązanie łatwo skalowalne daje szerokie możliwości rozbudowy. Poprzez wprowadzenie nowych serwerów do sieci może w dowolny sposób wzrastać ilość usług multimedialnych dla odbiorców końcowych.

„Rozwiązanie dotyczące szerokopasmowego dostępu do Internetu to jeden ze strategicznych elementów rozwoju telekomunikacji zarówno dla dostawców jak i operatorów – powiedział Lars E. Svensson, prezes firmy Ericsson sp. z o.o. - Cieszę się, że możemy jako partnerzy proponować Telekomunikacji Polskiej najnowsze rozwiązania przyszłości”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ericsson dostarcza IMT Telekomunikacji Polskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl