SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Europejska Karta Banku BPH

1 maja 2004 roku czeka nas historyczne wydarzenie - w tym dniu Polska stanie się jednym z Państw członkowskich Unii Europejskiej

Bank BPH, który od początku popierał ideę integracji, przygotował z tej okazji specjalną limitowaną serię "Europejskiej karty kredytowej", której wizerunek nawiązuje do tego historycznego wydarzenia naszych czasów.

Jedyna na rynku "Europejska karta kredytowa" wydawana będzie z logo MasterCard i pojawi się w ofercie Banku od 5 kwietnia br.

Europejska karta kredytowa, podobnie jak inne karty kredytowe Banku BPH, to jeden z najnowocześniejszych produktów kredytowych, zapewniający jej posiadaczowi darmowy (bez odsetek), odnawialny kredyt, którego spłata jest odłożona w czasie nawet do 55 dni, pełną odpowiedzialność przed nieuprawnionymi transakcjami oraz najszerszą na świecie sieć akceptacji. Dodatkowo posiadacz karty ma możliwość korzystania z szeregu usług dodatkowych, takich jak szeroki bezpłatny pakiet ubezpieczeń, uczestnictwo w programie rabatowym "Z kartą taniej", możliwość wykonywania przelewów z karty na dowolny rachunek, czy uczestnictwo w promocjach i konkursach organizowanych przez Bank dla posiadaczy kart MasterCard.

Posiadaczom konta Srebrny Sezam, Złoty Sezam oraz Sezam Inwestor, Bank BPH proponuje bezpłatne wydanie pierwszej karty kredytowej.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Europejska Karta Banku BPH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl