SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Exatel ma nowego wiceprezesa zarządu

Piotr Suszycki objął stanowisko wiceprezesa zarządu w firmie Exatel, dostawcy usług cyberbezpieczeństwa i telekomunikacji dla biznesu.

Piotr SuszyckiArticle

Informacja o nowym wiceprezesie Exatel pojawiła się na stronie inernetowej państwowego operatora. Z zamieszczonego tam życiorysu Piotra Suszyckiego wynika, że swoją karierę zawodową rozpoczął on w 1998 r. w CEL Polska, gdzie od 2000 r. pełnił funkcję dyrektora sprzedaży.

Po przejęciu CEL Polska przez Energis Polska, jako dyrektor sprzedaży odpowiadał w Energis Polska za sprzedaż do krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych. Z kolei po przejęciu Energis Polska przez Grupę GTS, biorąc czynny udział procesie integracji obu spółek i formowaniu nowych struktur sprzedażowych, do roku 2008 zarządzał w GTS Energis sprzedażą międzyoperatorską oraz korporacyjną.

W latach 2008–2012 Suszycki pracował w British Telecommunications, gdzie zarządzał sprzedażą w obszarach GTM (Global Telecom Markets) oraz GIC (Global Indirect Channels) w regionie Europy Centralnej, Wschodniej, Rosji oraz krajów WNP. Następnie, w latach 2013–2015 był dyrektorem sprzedaży w TK Telekom (funkcję tę piastował do momentu sprzedaży spółki), a w latach 2016-2019 - dyrektorem sprzedaży w Hawe Telekom.

Suszycki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał tytuł magistra na Wydziale Organizacji i Zarządzania.

 

Dołącz do dyskusji: Exatel ma nowego wiceprezesa zarządu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl