SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

GoldenSubamrine będzie reklamować Fabrykę Czekolady Wedla

Agencja GoldenSubmarine, w wyniku wygranego przetargu, zajmie się kampanią promocyjną interaktywnego muzeum Fabryka Czekolady dla firmy E.Wedel, która zostanie otwarta jesienią. 

Muzeum Fabryka Czekolady E.Wedel to najnowsza inwestycja firmy E. Wedel. Interaktywna przestrzeń do zwiedzania powstaje tuż obok obecnego zakładu w Warszawie, na praskim Kamionku. W zrewitalizowanym budynku, którego elewacja do złudzenia przypomina gigantyczne kostki Mlecznej, Gorzkiej lub Jedynej, budowana jest także potężna przestrzeń fabryczna z liniami produkcyjnymi oraz Pijalnia Czekolady E.Wedel.  

Nowe muzeum odkrywać będzie przed zwiedzającymi tajemnice wyjątkowego procesu tworzenia czekolady. Unikalne instalacje, aromaty, smaki i tekstury, będą inspirować zmysły i zachęcać do zgłębiania ponad 170-letniej historii marki E.Wedel. Będzie to jedyne miejsce o takiej skali w Europie Środkowo-Wschodniej i jedno z kilku na całym świecie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Multimedialna Fabryka Czekolady E.Wedel otworzy swoje podwoje jesienią 2024 roku. O tym miejscu w Polsce opowie wszystkim wieloplatformowa kampania promocyjna. By ją wyłonić, ogłoszono przetarg, który wygrała kreacja agencji GoldenSubmarine. Jej zespół zajmie się całą platformą komunikacyjną – od idei i chwytnego hasła aż po pomysły na implementację i formaty reklamowe. 

Dołącz do dyskusji: GoldenSubamrine będzie reklamować Fabrykę Czekolady Wedla

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl