SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Fakty" z Iraku

9-cioosobowa ekipa Faktów, na czele z Tomaszem Lisem, wyleciała do Iraku

W poniedziałek do Iraku wyleciała 9-cioosobowa ekipa Faktów, w tym dziennikarze, Tomasz Lis, Tomasz Sekielski i Maciej Woroch. W planach jest zrobienie z Iraku dwóch wydań Faktów, z Bagdadu i z polskiej strefy Camp Babilon. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

- O wydaniach zbyt wiele nie chcę mówić. Żeby nie zapeszyć. Ale planujemy dwa - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Lis.

W Iraku ekipa "Faktów" będzie przebywać około 10-ciu dni, z tym, że reporter Maciej Woroch zostaje na dłużej. Oprócz trzech dziennikarzy jest wydawca Grzegorz Jędrzejowski, poza tym producent, operatorzy i montażyści.

- O Faktach z Iraku myślałem już w czasie wojny. Ale wojna się skończyła tak szybko, że nie zdążyliśmy się nawet za to zabrać. Irak, to największe story w tym roku, a za chwilę będzie to story numer 1 także w Polsce. Tradycją Faktów jest robienie wydań z miejsc, gdzie dzieją się rzeczy najważniejsze, a do tego interesujące dla naszych widzów. Staramy się podtrzymywać tradycję - dodaje Tomasz Lis.

TVN nie ujawnia kosztów wyjazdu ekipy "Faktów" do Iraku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Fakty" z Iraku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl