SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fiasko publicznej oferty

Wejście ITI na giełdę przesunięte

ITI poinformowało o przesunięciu oferty publicznej akcji oraz rozpoczęcia notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

"Od daty publikacji prospektu emisyjnego w dniu 5 czerwca 2002 r. sytuacja na rynkach akcji pogorszyła się znacząco, i tak np. indeks WIG20 spadł w tym czasie o 12% a indeks Dow Jones Euro Stoxx zniżkował o 23%. Ponadto, od dnia publikacji przedziału cenowego w dniu 19 czerwca 2002 r. kursy akcji europejskich nadawców telewizyjnych spadły srednio o 12%." - czytamy w komunikacie ITI.

Jan Wejchert, Prezes Grupy ITI powiedział:

"Pomimo pozytywnego odbioru oferty i znaczącego zainteresowania Grupą ITI ze strony inwestorów, wyjątkowo trudne warunki w jakich przeprowadzana była oferta akcji, zarówno w Polsce jak i za granicą, spowodowały że podjęliśmy decyzję o nie przeprowadzaniu oferty w obecnym czasie. Jesteśmy nadal głęboko przekonani o wartości i jakości Grupy ITI i zamierzamy w dalszym ciągu odnosić sukcesy na rynku mediów w Polsce"
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fiasko publicznej oferty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl