SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Funktional i 365agencja z roczną obsługą kierowcy Łukasza Pieniążka

Krakowskie agencje Funktional i 365 agencja w sezonie 2018 zajmują się kompleksowym wsparciem marketingowym Łukasza Pieniążka - jedynego polskiego kierowcy startującego w Rajdowych Mistrzostwach Świata w klasie WRC-2.

Łukasz Pieniążek Article

Funktional odpowiada za strategię, branding i komunikację wizualną projektu, natomiast zespół 365 agencja odpowiada za promocję w mediach społecznościowych i tradycyjnych, prowadząc m.in. biuro prasowe zawodnika.

- Pracując nad budową marki Łukasza, chcemy przenieść nasze dotychczasowe doświadczenia związane z budowaniem marek na grunt sportowy. Od początku współpracy z Łukaszem dbamy o spójny przekaz, oryginalność kreacji i tworzenie niestandardowych rozwiązań - mówi Hubert Pokrowiecki, prezes agencji Funktional.

Za realizację kontraktu z ramienia agencji Funktional odpowiada Joanna Wal. Po stronie 365 agencja działania koordynuje Anna Dziedzic.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Funktional i 365agencja z roczną obsługą kierowcy Łukasza Pieniążka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl