SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Polska” z tym samym felietonem Katarzyny Gójskiej na sąsiednich stronach

W nowym numerze „Gazety Polskiej” (Niezależne Wydawnictwo Polskie) omyłkowo wydrukowano dwa razy felieton Katarzyny Gójskiej. Tekst znalazł się na sąsiednich stronach.

Katarzyna Gójska, fot. TV Republika Article

W „Gazecie Polskiej” na stronie po felietonie Katarzyny Gójskiej zazwyczaj publikowany jest felieton Michała Rachonia z TVP Info. W nowym numerze wskutek pomyłki tekst Gójskiej zatytułowany „Tuskowi kończy się czas” zamieszczono dwa razy, także na stronie przeznaczonej na felieton Rachonia.

- Tekst tak dobry, że trzeba go wydrukować dwa razy - skomentował to na Twitterze Wojciech Szacki z Polityki Insight.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Katarzyna Gójska z „Gazetą Polską” jest związana od prawie dwóch dekad, od 10 lat jest też członkiem zarządu wydającej tygodnik spółki Niezależne Wydawnictwo Polskie. Współpracuje z Telewizją Republika (od 2013 roku jest w jej radzie nadzorczej), jesienią 2017 roku zaczęła prowadzić część wywiadów z politykami w „Sygnałach dnia” radiowej Jedynki, a wiosną 2018 roku audycję „7x24” emitowaną w Polskim Radiu 24 i Telewizji Republika.

Według danych PBC w pierwszej połowie br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej” wynosiła 20 775 egz., po spadku rok do roku o 4,7 proc.

Niezależne Wydawnictwo Polskie w ub.r. zanotowało spadek przychodów o 8,4 proc. do 16,43 mln zł, a jego wynik netto poszedł w dół z 305,8 tys. zł zysku do 373 tys. zł straty.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Polska” z tym samym felietonem Katarzyny Gójskiej na sąsiednich stronach

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
Stary nic nie naskrobał to się wypełniło stronę. I wszystko w rodzinie został.
23 3
odpowiedź
User
robol
no i podwójnie trzeba zapłacić! a to spryciula
21 4
odpowiedź
User
Mordo Siuris
Wierszówka też będzie dwa razy ?
24 3
odpowiedź