SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Giegieo udostępnione w wersji stabilnej

Firma CodeTwo opracowała stabilną wersję aplikacji Giegieo umożliwiającej korzystanie z Gadu Gadu w Outlooku. W programie wprowadzono dodatek biznesowy i opcję lokalizacyjną.

Udostępniona właśnie przez firmę CodeTwo wersja 1.0 aplikacji Giegieo – umożliwiającej korzystanie z komunikatora Gadu Gadu w programie Microsoft Office Outlook – obsługuje kontakty z dodatku Business Contact Manager 2007 i opcję ich geograficznego lokalizowania w serwisie Zumi.pl. W programie ulepszono m.in. mechanizmy dopasowywania kontaktów Outlooka do kontaktów Gadu Gadu podczas ich importu. Giegieo 1.0 pozwala również szybko wysyłać SMS-y do kontaktu, który w Outlooku ma wpisany numer telefonu komórkowego w Plusie, Orange i Erze, a także wyszukiwać w tym programie kontakty z katalogu publicznego Gadu Gadu na podstawie konkretnych kryteriów.

Giegieo działa jako darmowa wtyczka kompatybilna z Outlookiem 2007 i 2003 oraz Gadu-Gadu 8.0, 7.x i 6.x. Testowa wersja aplikacji została udostępniona przez CodeTwo w kwietniu bieżącego roku. Giegieo 1.0 można pobrać z linku www.codetwo.pl/downloads/GiegieoSetup.exe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Giegieo udostępnione w wersji stabilnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl