SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Godziny szczytu” nowym codziennym programem Polsat News

W poniedziałek, 1 października w Polsat News zadebiutuje nowy codzienny program „Godziny szczytu”. Informacyjno-publicystyczną audycję poprowadzą Bartosz Kurek i Anna Hałas-Michalska.

Bartosz Kurek i Anna Hałas-MichalskaArticle

Jak już informowaliśmy, 1 października Telewizja Polsat odświeży kanał Polsat News. Tego dnia w newsowej stacji pojawi się nowa ramówka. Zadebiutuje również nowa oprawa, a także nowe studio.

Jednym z nowych programów newsowej stacji Telewizji Polsat jest magazyn „Godziny szczytu”, który będzie można oglądać w dni powszednie między godz. 16.30 a 18.00. W swoim paśmie zastąpi tradycyjne serwisy informacyjne.

Prowadzącymi Bartosz Kurek i Anna Hałas-Michalska

Jako pierwsi podaliśmy, że informacyjno-publicystyczną audycję poprowadzą Bartosz Kurek i Anna Hałas-Michalska. Z naszych ustaleń wynika, że gospodarze będą prowadzić program na zmianę w cyklu cotygodniowym. W pierwszym tygodniu „Godziny szczytu” najprawdopodobniej poprowadzi Kurek.

W nowym programie będą prezentowane najświeższe informacje zarówno z Polski jak i z zagranicy z przymrużeniem oka.

Jak ustaliliśmy, na audycję złożą się m.in. tematy związane ze sportem, czy show-biznesem. Nie będzie to jednak w pełni lifestylowy magazyn, tylko prezentowane tematy będą miały luźniejszą formę.

Do studia „Godzin szczytu” będą zapraszani goście, a stałymi ekspertami będą dziennikarze z Muzo.fm - m.in.: Marcin Bisiorek, Anna Nowaczyk, Robert „Pegaz” Zawieja i Radosław Nałęcz.

Od najbliższego tygodnia w Polsacie News widzowie będą mogli oglądać łącznie dziewięć nowych programów. Oprócz „Godzin szczytu” będą to takie audycje, jak: „W rytmie dnia”, „Biznes”, „Obraz dnia”, „Polityka na ostro”, „Przegląd Rzeczpospolitej”, „Polsat Doku w Polsat News”, „Dzień na świecie” i „Cztery strony prasy”.

W minionym półroczu grupa kapitałowa Cyfrowy Polsat zanotowała 4,95 mld zł przychodów ze sprzedaży i 523,6 mln zł zysku netto. Firma miała sprzedanych 16,7 mln jednostkowych usług (2,6 proc. więcej niż rok wcześniej) i 5,72 mln abonentów (po spadku o 1,6 proc. w skali roku).

Dołącz do dyskusji: „Godziny szczytu” nowym codziennym programem Polsat News

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lola
Hałas?? No bez jaj, przyjaciółka dobrych zmian z poczuciem świetności większym niż wieżowiec w którym pracuje. A słaba. I na antenie i we współpracy
odpowiedź
User
bea
właśnie wysłuchałam rozmowy p. Bartka Kurka z panią ze stowarzyszenia rodziców nt podwyżek dla nauczycieli, jeżeli prowadzący myśli, że natarczywym przerywaniem wypowiedzi wytrąci panią z równowagi i doda drapieżności programowi to się myli, to był brak kultury osobistej i zwykły chamski poziom wypowiedzi, i jeszcze jedno podwyżka ma wynieść w najwyższej wartości 166 złotych brutto czyli 115 netto; co ten pan by zrobił gdyby sam dostał taki ochłap???? dane A.Zalewskiej należy zawszed dzielić przez pół, kobieta ma wielkie problemy z matematyką, bo to polonistka
odpowiedź