SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gość Wydarzeń” wraca do Polsat News. Fragment rozmowy w Polsacie. „Integralna cześć naszego pasma”

Telewizja Polsat podjęła decyzję o wznowieniu emisji programu „Gość Wydarzeń” w Polsat News. Początek rozmowy z gościem danego wydania odbywa się ma koniec głównego wydania „Wydarzeń”. - „Gość Wydarzeń” to integralna cześć naszego pasma - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

„Gość Wydarzeń”Article

„Gość Wydarzeń” to codzienna rozmowa z politykami i ekspertami komentującymi najważniejsze fakty danego dnia. Program na antenie Polsat News emitowany był do początku kwietnia ub.r. - zastąpiony został on cyklem „Wydarzenia i opinie”. Gospodynią „Gościa Wydarzeń” była Beata Lubecka, która w lipcu ub.r. zakończyła współpracę z Telewizją Polsat.

Telewizja Polsat podjęła decyzję o wznowieniu tej audycji od 2 września. Jest ona nadawana w Polsat News w dni powszednie około godz. 19.15 - tuż po głównym wydaniu „Wydarzeń”.

Reaktywowanego „Gościa Wydarzeń” prowadzi ten sam dziennikarz, który tego dnia jest gospodarzem „Wydarzeń”. Początek rozmowy z gościem danego wydania odbywa się jeszcze pod koniec głównego wydania „Wydarzeń”, które oglądać można w Polsat i Polsat News. Po około 1 minucie i zakończeniu dziennika dalsza część rozmowy emitowana jest już tylko w Polsat News. Taki sam zabieg od kilku lat stosuje Telewizja Polska w „Gościu Wiadomości”.

Gościem pierwszego wydania wznowionej audycji był Paweł Mucha. Rozmowę z nim przeprowadziła Dorota Gawryluk.

- „Gość Wydarzeń” to integralna cześć naszego pasma. Był, jest i będzie, to najważniejsza rozmowa wydarzeń z najważniejszym gościem dnia - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Powrót „Gościa Wydarzeń” nie oznacza zakończenia emisji programu „Wydarzenia i opinie”. Audycja ta zaczyna się teraz o godz. 19.25, a więc 10 minut później niż dotychczas.

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 1,12 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gość Wydarzeń” wraca do Polsat News. Fragment rozmowy w Polsacie. „Integralna cześć naszego pasma”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Magic
Gawryluk doszła do wniosku, że Gość wydarzeń to „integralna cześć naszego pasma” coś długo jej to dochodzenie zajęło -aż pół roku.
odpowiedź
User
Ian
Najwidoczniej „Wydarzenia i opinie” nie notują takich wyników jak poprzednio „Gość wydarzeń”.
odpowiedź
User
niunia
Gawryluk to jest w ogóle ewenement .
odpowiedź