SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa CCC zmienia strukturę komunikacji

Po odejściu dyrektorki i wicedyrektorki pionu komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju Grupa CCC zmieniła strukturę. Zdecydowano o połączeniu działów komunikacji korporacyjnej, zrównoważonego rozwoju i relacji inwestorskich - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Całością kieruje Wojciech Latocha.

Jak już informowaliśmy z Grupy CCC odchodzi Agnieszka Kępinska -Sadowska, dotychczasowa dyrektorka zarządzająca pionem komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Ma wkrótce rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie.

We wrześniu z CCC rozstała się jej zastępczyni Daria Sulgostowska. Przeszła do firmy G2A, gdzie objęła stanowisko head of corporate comms & ESG w G2A R&D Center, jest również rzeczniczka prasową spółki.

Ich dotychczasowe stanowiska zostały zlikwidowane w związku ze zmianą struktury. - W ostatnim czasie połączyliśmy trzy działy, które zawsze blisko ze sobą współpracowały, odpowiadając za komunikację skierowaną do otoczenia biznesowego, partnerów oraz klientów – tj. komunikację korporacyjną, relacje inwestorskie oraz zrównoważony rozwój. Dzięki wzmocnieniu synergii między tymi obszarami możemy jeszcze efektywniej prowadzić dialog z kluczowymi interesariuszami - mówi Marta Rzetelska, rzecznik prasowa Grupy CCC.

Wojciech Latocha na czele połączonych działów

Dyrektorem nadzorującym obszary komunikacji korporacyjnej, zrównoważonego rozwoju oraz relacji inwestorskich jest obecnie Wojciech Latocha, od czterech lat zarządzający relacjami inwestorskimi Grupy CCC.

Liderem obszaru komunikacji korporacyjnej pozostaje Marta Rzetelska, pełniąca także rolę rzecznika prasowego. Obszar zrównoważonego rozwoju niezmiennie prowadzi Kamilla Budnik.

Według wstępnych danych w zeszłym kwartale finansowym (okres sierpień-październik br.) Grupa CCC przy wzroście przychodów o 18 proc. do 2,4 mld zł miała 197 mln skorygowanego zysku EBITDA. 51,7 proc. sprzedaży zrealizowano w internecie.

Dołącz do dyskusji: Grupa CCC zmienia strukturę komunikacji

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Reptilianin
Zrównoważony rozwój to też ESG, czyli też ład korporacyjny. Trochę to dziwne że dwie panie od zrównoważonego rozwoju odeszły a ich obowiązki objął jeden pan dyrektor. I kto im napisze raport niefinansowy? Dyrektywa CSRD jest wymagająca, bez audytu sie nie obejdzie i nie chodzi tylko o liczenie CO2, które samo w sobie jest bardzo trudne.
Ktoś wie, co się dzieje w Cenie Czyniącej Cuda?
odpowiedź
User
a może
dobre miejsce dla Pani Smaszcz
odpowiedź
User
CCC nie ESG?
Jak w temacie i komentarzu poniżej.
Zabawne to wszystko.
odpowiedź