SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Open Mobi: dołączają Joanna Urbaniak i Dominika Jurek, awans Martyny Sikory i Dominiki Piwowarczyk

Do Grupy Open Mobi dołączają Joanna Urbaniak, odpowiedzialna za współpracę z domami mediowym i Dominika Jurek, zajmująca się ofertą content marketingową dla branży motoryzacyjnej. Awans otrzymały Martyna Sikora i Dominika Piwowarczyk.

Góra: Dominika Jurek i Dominika Piwowarczyk; Dół: Joanna Urbaniak i Martyna SikoraArticle

Joanna Urbaniak jako senior account manager w Grupie Open Mobi odpowiada za współpracę z domami mediowymi m.in. MediaCom, Zenith, PHD Media Direction. Wcześniej związana była z Sataku (Grupa Sarigato), agencją sieciową skupioną wokół reklamy wideo i Rich Media, a także wydawnictwami Agora i Edipresse Polska. Karierę w branży rozpoczęła w SportLive 24. Sprzedażą powierzchni reklamowych zajmuje się od 9 lat, w sprzedaży agencyjnej specjalizuje się od 2015 r.

Dominika Jurek w branży reklamowej pracuje od 5 lat. W Grupie Open Mobi jako account manager odpowiada za klientów bezpośrednich obu agencji, a także za sprzedaż produktów content marketingowych w automotyw.com – serwisie motoryzacyjnym należącym do Grupy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach Reprise Media (IPG Mediabrands), Selectivv oraz w CS Group.

Martyna Sikora z Grupą Open Mobi związana jest od stycznia br. Poza tworzeniem i prowadzeniem kampanii reklamowych w mediach elektronicznych dla klientów Grupy, do jej obowiązków jako Account Managera należy budowanie oferty content marketingowej, dedykowanej branży farmaceutycznej. Współpracuje również z domami mediowymi, m.in. Mindshare i Wavemaker.

Wcześniej Sikora w Mediaplanet odpowiadała za sprzedaż powierzchni reklamowych w prasie, tworzenie tematów do wydań prasowych, a także współpracę z ekspertami i firmami z branży farmaceutycznej. Pracowała również w Grupie Hasco-Lek.

Dominika Piwowarczyk w branży marketingowej pracuje od 2017 roku. Z Grupą Open Mobi związana jest od grudnia ubiegłego roku. Początkowo wspierała zespół sprzedaży przy kampaniach dla największych klientów Grupy. Obecnie, na stanowisku account managera, samodzielnie prowadzi projekty dla domów mediowych m.in. należących do Grupy Dentsu. Poprzednio odpowiadała za pozyskiwanie klientów oraz wsparcie działu w planowaniu działań promocyjnych w social mediach w Agencji Badań Rynku i Opinii SW Research. Pracę w branży zaczynała w start-upie tworzącym platformy kidihub.com oraz privist.com.

 

 

Dołącz do dyskusji: Grupa Open Mobi: dołączają Joanna Urbaniak i Dominika Jurek, awans Martyny Sikory i Dominiki Piwowarczyk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl