SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Ćwiek udziałowcem agencji Procontent Communication

Grzegorz Ćwiek, dotychczasowy dyrektor zarządzający, został nowym udziałowcem w agencji Procontent Communication z którą związany jest od kwietnia 2013 r.

Grzegorz Ćwiek Article

Ćwiek od początku koordynuje w agencji Procontent Communication prace zespołu corporate PR oraz odpowiada za doradztwo strategiczne dla jej klientów.

- Powodem zaproszenia Ćwieka do grona udziałowców w Procontent Communciation jest dynamiczny rozwój naszej agencji  w obszarze PR korporacyjnego oraz komunikacji kryzysowej. Prowadzony przez niego zespół konsultantów realizuje tego rodzaju projekty w oparciu o międzynarodowe standardy w doradztwie komunikacyjnym, co ma istotny wpływ na poszerzanie portfolio klientów korzystających z usług naszej agencji - podkreśla Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication.

Strony nie ujawniają ile udziałów kupił Grzegorz Ćwiek. - Nadal większościowy pakiet udziałów posiada Iwona Kubicz. Grzegorz Ćwiek objął mniejszościowy pakiet akcji - powiedziała nam tylko Edyta Płuciennik-Skalska, manager ds. strategii i rozwoju

Grzegorz Ćwiek jest absolwentem Instytutu Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył specjalizację Marketing Polityczny. Doświadczenie z zakresu public relations zdobywał, pracując jako rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie oraz szef biura prasowego w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim. Był związany m.in. z On Board, Glaubicz Garwolińska Consultants oraz Hill&Knowlton, w których do jego obowiązków należało przygotowywanie i koordynacja strategii komunikacyjnych, zarządzanie sytuacją kryzysową, działania public affairs i lobbing. Ma rozbudowane doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu projektów corporate PR oraz crisis communication. W swojej karierze pracował dla takich klientów jak:  WFDiF, INCO - VERITAS, Allen&Overy, Polish Energy Partners, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej, Aeronautics Ltd. i Przewozy Regionalne, HAWE, Bank DnB NORD, Bank BPH, Ergo Hestia, Diageo Polska, Lidl Polska, Intermarche, Metsa Group, Europejskie Forum Nowych Idei, Boeing Company, GlaxoSmithKline oraz innymi firmami z branży farmaceutycznej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Ćwiek udziałowcem agencji Procontent Communication

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Matt
gratulacje!
10 8
odpowiedź