SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Hajdarowicz nie jest już prezesem Gremi Media SA

Grzegorz Hajdarowicz złożył rezygnację z funkcji prezesa Gremi Media SA i odszedł z zarządu tej spółki. Nowym prezesem firmy został Artur Łopuszko.

Grzegorz Hajdarowicz nie jest już prezesem Gremi Media SA

Gremi Media SA należy do Grupy Gremi i świadczy usługi finansowe - zajmuje się inwestycjami kapitałowymi, restrukturyzacją i nieruchomościami. Hajdarowicz, będący głównym udziałowcem Gremi Media SA, był jej prezesem od 1 maja br. gdy z funkcji tej zrezygnowała Barbara Kofin.

W ramach Grupy Gremi funkcjonuje także spółka Gremi Media sp. z o. o. (dawna Presspublica), która jest wydawcą “Rzeczpospolitej”, “Uważam Rze”, “Przekroju” czy “Sukcesu”. Prezesem tej firmy jest także Hajdarowicz, a jej wiceprezesem - Artur Łopuszko, który od 1 lipca br. będzie z kolei prezesem Gremi Media SA. W przeszłości Łopuszko był m.in. wiceprezesem e-Kiosku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Hajdarowicz nie jest już prezesem Gremi Media SA

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yogidługonogi
Jestem w pełni zaskoczony. Czyżby sukces przerósł naszego megalogeniusza, AntyMidasa mediów polskich? A może po prostu złożył meldunek pod śmietnikiem: "panie Cieciu, zadanie wykonane!" Tak czy inaczej kto jak kto, ale czytelnicy swój egzamin zdali świetnie, pokazując władzy i jej wiernym pieskom różowe, wypięte części ciała.
60 15
odpowiedź
User
sdf
Ale rozumiem, że cieć Graś dalej będzie koordynował pracę redakcji?
45 13
odpowiedź
User
antygrasio
Panu Hajdzie wszystkiego najgorszego życzą Wolni Polacy.
33 15
odpowiedź
User
Zielony
WTF is Artur Łopuszko?
19 11
odpowiedź
User
Looser
To nie ma znaczenia, kim jest AŁ Prezesem Presspubliki, czyli Gremi Media Sp. z o.o. zostaje GH po tym, jak opuscili go wierni druhowie AR i JG. I to na jego konto bezposrednio ida wszystkie sukcesy i porazki wszystkich pism i calego internetu... Ktos kiedys zrobi bilans.....
12 10
odpowiedź