SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Krychowiak uczy się inwestować w reklamach X-Trade Brokers (video)

Międzynarodowy dom maklerski X-Trade Brokers (XTB) rozpoczął projekt edukacyjny z reprezentantem Polski w piłce nożnej Grzegorzem Krychowiakiem. Akcję wspiera kampania w internecie przygotowana przez iProspect (Dentsu Aegis Network Polska).

Grzegorz Krychowiak w reklamie X-Trade Brokers Article

XTB będzie uczyć Grzegorza Krychowiaka, jak inwestować. W ramach akcji piłkarz dowie się, jakie wydarzenia ekonomiczno-polityczne wpływają na kursy walut oraz akcji, nauczy się w jaki sposób wykorzystać te informacje w inwestycjach. Jego trenerem będzie Adam Narczewski - profesjonalny trader i zastępca dyrektora XTB na Polskę. Wszystkie etapy nauki Krychowiaka można będzie śledzić na dedykowanym projektowi portalu WytrenujSwojZysk.pl przygotowanym przez iProspect.

Kampania ma pokazać, że każdy kto chce, może się nauczyć rozsądnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Z badań wynika, że tylko 5 proc. Polaków aktywnie inwestuje.  U Amerykanów ten odsetek sięga aż 55 proc. XTB edukuje Polaków  w zakresie finansów i inwestycji już od ponad 10 lat. - Jako dom maklerski  i lider technologiczny dajemy inwestorom wiedzę i nowoczesne technologie, które są niezbędne do inwestycji. Współpraca z Grzegorzem Krychowiakiem ma na celu zwiększanie świadomości inwestycyjnej Polaków - mówi Izabela Kozakiewicz, dyrektor XTB na Polskę, Niemcy, Rumunię i Węgry.

Projekt edukacyjny z udziałem piłkarza wspierany będzie kampanią reklamową w internecie (banerami) oraz w mediach społecznościowych. Działania obejmować będą media ogólnoinformacyjne i sportowe. Za kreację spotu odpowiada agencja ZUPA.studio, a kampanią w internecie i social media zajmuje się iProspect.

Ogłoszenie współpracy pomiędzy XTB a Grzegorzem Krychowiakiem poprzedziła kilkudniowa akcja teaserowa na stronie zmiana.com.pl, gdzie wraz ze zdjęciem piłkarza pojawił się komunikat, że w życiu piłkarza dnia 10 czerwca nastąpi zmiana. Obok zamieszczono licznik odliczający czas do startu akcji.

Grzegorz Krychowiak jest już ambasadorem samochodów hybrydowych Toyota RAV4, telewizorów Samsung i serwisu Sport.pl.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Krychowiak uczy się inwestować w reklamach X-Trade Brokers (video)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jacek
XTB ma fajny pomysł, ale moim zdaniem nieco rzucają się z motyką na słońce, jeśli 55% Polaków miałoby inwestować i to między innymi w rynki walutowe to musiałaby się poprawić świadomość ekonomiczna w kraju, a tego się nie przebije. Choć to trochę CSR-owe z ich strony że ruszają z pracą "u podstaw" nieco pro bono.
9 8
odpowiedź
User
rysio
super pomysł, że XTB zawarło współpracę z Polakiem który odniósł sukces.tym bardzie, że promuje się edukację w dość trudnym temacie, jakim jest inwestowanie
8 8
odpowiedź
User
kristian
super pomysł, że XTB zawarło współpracę z Polakiem który odniósł sukces.tym bardzie, że promuje się edukację w dość trudnym temacie, jakim jest inwestowanie

To prawda, ale nic dziwnego, że wybrali Polaka, bo mało osób kojarzy, że XTB to polski broker, może w ten sposób trochę poprawią stan wiedzy wśród społeczeństwa, które często nie wie nawet czym zajmują się brokerzy :)
8 8
odpowiedź