SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

Grzegorz Sroczyński, reporter „Gazety Wyborczej”, poprowadzi własną audycję w wiosennej ramówce Radia TOK FM (Grupa Radiowa Agory). Będzie też nowy „Magazyn Radia TOK FM”, którego gospodarzami zostali Karolina Głowacka i Przemysław Iwańczyk. W ramówce zabraknie natomiast programu Wojciecha Krzyżaniaka.

Kamila Ceran, szefowa TOK FM Article

Start nowej ramówki zaplanowano już na najbliższy weekend, 11-12 lutego. I tak: w od godz. 10 do 16 na antenie pojawi się nowa pozycja radia, „Magazyn Radia TOK FM". W najbliższą sobotę i każdą kolejną poprowadzi go Karolina Głowacka. Stałą częścią tej audycji będą programy naukowe „Homo Science” Aleksandry i Piotra Stanisławskich: „Człowiek 2.0” Jana Stradowskiego, „Twój problem - moja sprawa” Anny Gmiterek-Zabłockiej oraz nowy program motoryzacyjny „W drogę” Krzysztofa Woźniaka. Swoje miejsce będą w niej również miały „Klasyki dla grzeszników", czyli przypomnienie najbardziej wartościowych dzieł kinowych, literackich i muzycznych.

Natomiast w niedzielę o godz. 9.00 w roli prowadzącego audycję zadebiutuje Grzegorz Sroczyński, dziennikarz „Gazety Wyborczej". Będzie prowadził program „Świat się chwieje”, w którym porozmawia ze swoimi gośćmi na temat kondycji współczesnego świata. Tytuł nawiązuje do tomu reportaży autorstwa dziennikarza, w którym zajmował się podobną kwestią.

O godz. 10.00 słuchacze będą mogli posłuchać audycji „Wybory w TOKu” Dominiki Wielowieyskiej, a od 11.00 do 16.00 na „Magazyn Radia TOK FM" zaprosi Przemysław Iwańczyk. Stałym elementem niedzielnej edycji programu będą „Sztuka życia” Hanny Zielińskiej” oraz „Strefa szefa” Marzeny Mazur, a także zupełnie nowe pozycje - „Niedzielny obiad”, „Podróże małe i duże”, „Jak z dzieckiem” oraz „Rusz się, na zdrowie”.

Program Ewy Podolskiej „U TOKtora” będzie nadawany w soboty i niedziele o godz. 16.00. W sobotę po południu Radio TOK FM zaproponuje swoim słuchaczom audycję poświęconą książkom - „Poczytalni”, a następnie program „Do zobaczenia” Patrycji Wanat i „Weekend Radia TOK FM", który poprowadzi Ewa Podolska.

Dodatkowo, dotychczasowa niedzielna „Godzina Filozofów” Tomasza Staniszewskiego będzie teraz stałym elementem jego audycji „Wieczór Radia TOK FM” w każdy wtorek. Zaś czwartkowy „Wieczór” poprowadzi Paweł Sulik.

W ramówce pojawiają się nowości, ale są i straty. Zabrakło miejsca dla Wojciecha Krzyżaniaka i jego programu „Program telewizyjny”, który pojawiał się na antenie w soboty o godz. 12.00. Szefostwo uznało, że Krzyżaniak nie pasuje do nowej, właśnie ogłaszanej ramówki.

Udział Radia TOK FM w 2016 roku w rynku słuchalności wyniósł 2 proc.

 

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
BARNABA
A to dobre, jeden z najlepszych magazynów w tym radiu nie pasuje do ramówki... taka nowomowa jak z Woronicza. Przecież nie ma drugiej takiej audycji w polskich mediach a pan Wojtek to bardzo ciekawy prowadzący z charyzmą. U mnie sobotnie porządki wiązały się zawsze z tym programem. Wielka Szkoda.
18 18
odpowiedź
User
kok
Wystarczy mi osoba prowadzącego oraz nazwa "Świat się chwieje" i już wiem, o czym będzie ta nowa audycja. Nie muszę jej słuchać, bo i tak wiem, że dowiem się z niej, że za Kaczyńskiego jest źle, a za Tuska było cud-miód i olaboga kiedy on wróci, olaboga - zjednoczona opozycja. No mam rację, czy nie?
16 33
odpowiedź
User
mam malutką korektę tytułu audycji
Oczywiście jako propozycja:
_Nasz świat.
Oczywiście ten świat w ogóle też może, ale obawiam się, że nie o to będzie tam chodzić.
10 10
odpowiedź