SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hall of Fame 2020: Marcin Mroszczak, Paweł Kastory i Szymon Gutkowski

W ramach konkursu KTR po raz trzeci zostanie przyznany tytuł Hall of Fame. W tym roku otrzymają go Marcin Mroszczak oraz Paweł Kastory i Szymon Gutkowski - wszyscy z DDB Warszawa.

Marcin Mroszczak, Paweł Kastory i Szymon GutkowskiArticle

Hall of Fame jest uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez zarząd KTR.

Hall of Fame 2020: Mroszczak, Kastory i Gutkowski

Marcin Mroszczak to jeden z założycieli i współwłaściciel grupy Corporate Profiles DDB, dyrektor kreatywny agencji reklamowej DDB Warszawa, grafik, designer, autor plakatów teatralnych i filmowych.

Paweł Kastory i Szymon Gutkowski, współzałożyciele – razem z Marcinem Mroszczakiem, agencji DDB Warszawa, otrzymali tytuł Hall of Fame "jako docenienie ich ogromnego wkładu w podnoszenie od wielu lat jakości polskiej reklamy".

Michał Rutkowski, dyrektor zarządzający agencji K2, o laureatach mówi: - Nikomu w swoim życiu zawodowym nie zawdzięczam tak wiele, jak Marcinowi, Szymonowi i Pawłowi. Nikt też, nie nauczył mnie tak wiele, jak oni - Paweł nauczył mnie liczyć, Szymon - myśleć, a Marcin - marzyć.

Laureatami poprzednich nagród byli: Kot Przybora, Iwo Zaniewski, Teresa Zielińska, Darek Zatorski oraz Jarek Ziębiński.

Wydarzenie wręczenia nagród KTR 2020 będzie można obejrzeć na kanale KTR na Facebooku 23 listopada o godzinie 19:00.

Organizatorami KTR są Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Twórców Reklamy KTR i Cannes Lions.

Dołącz do dyskusji: Hall of Fame 2020: Marcin Mroszczak, Paweł Kastory i Szymon Gutkowski

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sigma
"podnoszenie od wielu lat jakości polskiej reklamy".. nieźle się ubawiłem :D
odpowiedź
User
DDB4Life
SAR - dział PR agencji DDB. Zawsze się znajdzie tytuł, stanowisko, nagroda czy wyróżnienie, które w danej chwili można ogłosić światu.
odpowiedź
User
real
Panowie zyja w świecie iluzji i fantasy nikt nie ogląda reklam poza wami
odpowiedź