SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Harden Construction klientem SEC Newgate CEE

Agencja SEC Newgate CEE wygrała przetarg na obsługę marketingową Harden Construction, generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych na potrzeby produkcji, magazynowania oraz logistyki.

W ramach kompleksowej obsługi marketingowej SEC Newgate CEE odpowiada za strategię, działania kreatywne, usługi PR i social media oraz produkcję contentu.

W odpowiedzi na zadanie przetargowe agencja przeprowadziła audyt komunikacyjny oraz zaproponowała nowe rozwiązania, które porządkowały, ale też wyróżniały pod względem komunikacji Harden Construction na tle konkurencyjnych firm. „

We try Harden” to idea kreatywna, która będzie wykorzystywana w komunikacji korporacyjnej, marketingu b2b oraz działaniach z zakresu employer branding. Agencja odpowiada także za stworzenie nowej strategii komunikacji w social mediach oraz strategii PR, a także za wdrożenie koncepcji kreatywnej w kanałach własnych klienta oraz materiałach reklamowych. Do stałych zadań agencji należą działania media relations związane z realizowanymi inwestycjami i komunikacją korporacyjną oraz tworzenie treści na kanale LinkedIn.

SEC Newgate CEE z nowym klientem

- Zdecydowaliśmy się na wybór agencji SEC Newgate CEE, która już na etapie przetargu wykazała się zrozumieniem specyfiki branży i w kompleksowy sposób odpowiedziała na potrzeby firmy, prezentując skrojoną na miarę, spójną i pasującą do nas ofertę – mówi Paweł Fiuczek, dyrektor zarządzający w Harden Construction.

Za obsługę nowego klienta odpowiada zespół Creative SEC Newgate: Anna Głowacka-Wróbel, (account director), Agata Rychlik (creative director), Magdalena Major (art director), Daria Berezina (junior art director), Emilia Sala (junior creative), Justyna Saciuk (content manager), Edyta Kruk (social media & marketing manager).

Za opracowanie strategii komunikacji i realizację działań PR odpowiadają: Katarzyna Tyska, account director, Radosław Milczarek, account manager.

Dołącz do dyskusji: Harden Construction klientem SEC Newgate CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl