SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

HMSG S.A. przejmuje nasze-wojsko.pl

Spółka HMSG S.A. podpisała umowę dotyczącą zakupu portalu społecznościowego nasze-wojsko.pl.

HMSG S.A. przejmuje nasze-wojsko.pl

Nasze-wojsko.pl jest portalem społecznościowym skupiającym osoby związane z wojskowością, w tym żołnierzy zawodowych w czynnej służbie oraz w stanie spoczynku, pracowników cywilnych wojska, studentów szkół wojskowych oraz pasjonatów wojska i militariów.

Portal pełni również rolę serwisu informacyjnego. Zamieszczane są w nim aktualności branżowe, informacje o nowych misjach i innych wydarzeniach z życia polskiej armii. W dziale baza wiedzy można także znaleźć ogólnopolską listę szkół wojskowych wszystkich poziomów, listę jednostek, informacje nt. kariery w wojskowości i możliwościach zatrudnienia.

W części społecznościowej naszego-wojska.pl odszukać można znajomych (obecnych oraz z czasów służby w wojsku), zamieszczać informacje o sobie, prowadzić korespondencję oraz wymieniać się zdjęciami.

Portal istnieje od 3 lat i ma kilkanaście tysięcy zarejestrowanych unikalnych użytkowników.

Po przejęciu przez spółkę HMSG S.A., serwis ma zostać wzbogacony o nowe funkcjonalności, m.in. system aukcyjny (literatura, broń, umundurowanie i wyposażenie), a także widżety - w tym live stream z możliwością publikacji materiałów wideo. Bartłomiej Matusiak, prezes zarządu HMSG S.A., zapowiada, że wkrótce twarzą serwisu zostanie osoba znana w polskiej armii. Spółka pracuje też nową strategią dla serwisu i kampanią reklamową.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: HMSG S.A. przejmuje nasze-wojsko.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl