SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Hobbit” reklamowany w telewizji hybrydowej TVP

Kampania reklamowa filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” obejmuje również platformę hybrydową (HbbTV) Telewizji Polskiej. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy Hypermedia Isobar i Carat Polska.

W ramach kampanii filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” na platformie hybrydowej TVP jego spot przez najbliższy miesiąc będzie emitowany w weekendy od godz. 19 do 23 na kanałach TVP 1 i TVP 2. W filmiku Gandalf zachęca do zapoznania się z dodatkowymi informacjami o produkcji, co można zrobić, wybierając czerwony przycisk na pilocie. Uruchamia się w ten sposób aplikację dającą dostęp do bogatej galerii zdjęć i dwóch zwiastunów „Hobbita”.

„Hobbit” to pierwszy film reklamowany na platformie hybrydowej Telewizji Polskiej. Przypomnijmy, że TVP uruchomiła ją w połowie br., po czym sukcesywnie rozwija, np. przed tygodniem wprowadzając dwie nowe aplikacje: główną i dedykowaną Teatrowi Telewizji (przeczytaj o tym więcej).

Kreacją i produkcją aplikacji „Hobbita” zajęła się agencja Hypermedia Isobar, a przygotowaniem całej kampanii - dom mediowy Carat Polska.

Film „Hobbit: Niezwykła podróż” wchodzi do polskich kin 25 grudnia, a jego dystrybutorem jest Forum Film (przeczytaj więcej i obejrzyj zwiastuny).

Dołącz do dyskusji: „Hobbit” reklamowany w telewizji hybrydowej TVP

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paweł Tutka
Reklama hybrydowa HbbTV dostępna jest tylko i wyłącznie na telewizorach wspierających odbiór HbbTV, które to zostały podłączone do internetu i odbierają sygnał telewizyjny z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Lista modeli telewizorów z HbbTV dostępna jest na stronie http://hbbtv.pl
odpowiedź
User
początkujący
mam telewizor z naziemną telewizją cyfrową i podłączonym internetem ale nie widzę żadnych takich funkcji..
odpowiedź
User
Paweł Tutka
@początkujący: Do odbioru telewizji hybrydowej potrzebny jest specjalny telewizor który to posiada wsparcie dla odbioru telewizji hybrydowej w standardzie HbbTV. Dodatkowo telewizor ten powinien obecnie odbierać telewizję naziemną DVB-T oraz należy go podłączyć do internetu. Piszę o naziemnej telewizji cyfrowej bo nie we wszystkich telewizjach kablowych dostępna jest sygnalizacja HbbTV. Listę modeli telewizorów wspierających odbiór telewizji hybrydowej można sprawdzić na stronie hbbtv.pl
odpowiedź