SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hogata - nowa oferta dostępu do internetu

9 lutego br. HOGA.PL S.A. uruchomiła usługę wdzwanianego dostępu do Internetu pod nazwą HOGATA

Użytkownicy modemów oraz adapterów ISDN mogą łączyć się z siecią korzystając z numeru 020 95 90, wpisując nazwę użytkownika: hoga oraz hasło: hoga.

HOGATA oferuje także specjalny program, który automatycznie konfiguruje połączenie z Internetem, dodatkowo zabezpiecza użytkowników przed samoczynną instalacją dialerów, informuje o spędzonym w sieci czasie, a także pełni funkcję klienta poczty elektronicznej.

Koszt połączeń z Internetem za pośrednictwem HOGATY jest identyczny jak w przypadku TP S.A. Korzystanie z usługi nie wymaga zawierania dodatkowych umów.

Usługa została uruchomiona we współpracy z firmą InterGate Sp. z o.o.

"Prawie 3 polskich gospodarstw domowych łączy się z Internetem za pomocą modemu. To duży rynek, na którym jest miejsce także dla nowych graczy, zwłaszcza takich jak portal HOGA.PL, który jest stale obecny w gronie najpopularniejszych polskich witryn, a naszą markę rozpoznaje około 30 procent polskich internautów (znajomość wspomagana, Interbus, TNS OBOP listopad 2003)" - mówi Rafał Stefanowski Wiceprezes Zarządu HOGA.PL S.A.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hogata - nowa oferta dostępu do internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl