SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Home.pl startuje w Bułgarii i na Węgrzech. W planach Czechy i Słowacja

Firma home.pl oferująca usługi internetowe uruchomiła swoje oddziały w Bułgarii i na Węgrzech. Home.pl będzie tam sprzedawał swoje produkty pod marką Ionos, w drugim kwartale 2020 roku planuje także start na rynkach czeskim i słowackim.

Fot.: Home.plArticle

Home.pl jest operatorem usług internetowych związanych m.in. z pocztą elektroniczną, prowadzeniem stron internetowych, oferuje też narzędzia związane  e-commerce, bezpieczeństwem sieciowym czy wspierające zaawansowaną pracę grupową.

Home.pl w Bułgarii i na Węgrzech

Do tej pory Home.pl prowadził swoją działalność na rodzimym polskim rynku oraz w Rumunii. Teraz firma poinformowała że rozpoczęła pod marką Ionos sprzedaż swoich  usług także w Bułgarii i na Węgrzech.

Home.pl podkreśla, że na Węgrzech i w Bułgarii funkcjonuje ponad 1,1 mln małych i średnich firm. Kraje te są znane dzięki technologicznym startupom o globalnym zasięgu. Pochodzą stamtąd m.in. pCloud, AImotive czy Prezi.

– Bułgaria i Węgry to kraje z wysokim wzrostem PKB i potencjałem w zakresie transformacji cyfrowej – wyjaśnia w komunikacie Marcin Kuśmierz, prezes home.pl. - W obu przypadkach strategie rządowe aktywnie wspierają rozwój sektora nowych technologii, a małe i średnie firmy są ich głównymi beneficjentami. Chcemy być ich partnerem w zakresie wykorzystania nowych technologii informatycznych.

15 rynków do 2025 roku

Home.pl zapowiada, że uruchomienie sprzedaży dla małych i średnich firm w dwóch nowych krajach to element strategii firmy zakładającej obecność na co najmniej piętnastu rynkach zagranicznych do 2025 r.

W drugim kwartale 2020 r. home.pl planuje uruchomić sprzedaż usług internetowych na rynkach czeskim i słowackim. Będzie to odpowiednio 5. i 6. rynek w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do dyskusji: Home.pl startuje w Bułgarii i na Węgrzech. W planach Czechy i Słowacja

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl