SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Honor wybiera do obsługi McCann i Weber Shadwick

McCann Worldgroup została wybrana jako agencja hubowa marki Honor (Huawei) w regionie Europy środkowowschodniej oraz państw nordyckich. Działania będzie realizować wspólnie z Weber Shandwick.

Article

McCann Worldgroup jest odpowiedzialna za przygotowanie strategii marki Honor, kreacje oraz planowanie i egzekucję działań digital ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. Weber Shandwick zaplanuje i przeprowadzi komunikację PR. Działania prowadzone będą na 18 rynkach.

Po stronie agencji prace dla klienta na poziomie regionalnym koordynuje Marta Paleczna z Weber Shandwick. Procesami wewnątrz agencji zarządza Katarzyna Zbrojkiewicz z McCann, a działania PR na rynku polskim nadzoruje Joanna Stebel z Weber Shandwick.

- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że będziemy pracować z tak doświadczonym, a jednocześnie młodym duchem i pełnym pasji partnerem, który odzwierciedla podstawowe wartości marki Honor - powiedział Kim Jin, szef regionu Europy środkowowschodniej oraz państw nordyckich Honor.

Agencje wybrano w przetargu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Honor wybiera do obsługi McCann i Weber Shadwick

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl