SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Igor Sokołowski kończy pracę w TVN24. "To już nie jest moje miejsce"

Igor Sokołowski, dziennikarz i prezenter TVN24, odchodzi z tej telewizji informacyjnej. W czwartek wieczorem wysłał pożegnalnego e-maila do kolegów z redakcji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Igor Sokołowski, fot. TVN24Article

- Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach - mówi jedynie portalowi Wirtualnemedia.pl Igor Sokołowski.

Pożegnalny mail

W czwartek wieczorem wysłał do współpracowników e-mail pożegnalny, w którym napisał, że kilka mniejszych i większych rzeczy złożyło się na jego odejście. Podziękował za lata pracy.

- W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie - nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy - chciałbym zapomnieć. Dobre - pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny - przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję - napisał.

W rozmowie z nami mówi, że już go nie będzie na antenie TVN24.

Drugie odejście Sokołowskiego z TVN24

To już drugie odejście Sokołowskiego z TVN24. Wcześniej pracował tam w latach 2011-2015. Prowadził pasma „Dzień na żywo” i „Wstajesz i wiesz”. Później - od kwietnia 2015 do marca 2016 roku Sokołowski pracował w TVP Info.

Następnie był prowadzącym „dziejesię” i „dzieńdobryWP” w telewizji WP, z którą związany był od lipca 2016 do marca 2017 roku. Dziennikarz był jedną z kilkunastu osób, które odeszły z WP w wyniku redukcji zespołu.

Do TVN24 wrócił w styczniu 2018 roku, po trzech latach przerwy. Łączył to z pracą na kolei. Od kilku lat jest pracownikiem PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie jak sam mówi - zajmuje się bezpieczeństwem.

To kolejne odejście dziennikarza z TVN24. Ostatnio dziennikarz śledczy Szymon Jadczak po 13 latach pracy pożegnał się z tą redakcją, pracował w portalu TVN24.pl. Przechodzi do Wirtualnej Polski. Ze stacji odszedł także Jacek Pałasiński.

W styczniu informowaliśmy, że z redakcji TVN24 zwolniono kilkanaście osób. - Naszym głównym celem jest uproszczenie struktur firmy w taki sposób, żeby uzyskać maksymalną elastyczność, a co za tym idzie, jak najlepsze dopasowanie do potrzeb widzów i wymogów rynku - tłumaczyła wówczas TVN Grupa Discovery.

Pod koniec ub.r. nadawca zwolnił w swojej centrali i oddziałach regionalnych ok. 30 osób, m.in. z TVN Media, pracowników działu techniki oraz inżynierów wozów transmisyjnych.

Ostatnio informowaliśmy, że TVN Grupa Discovery rozesłał do pracowników ankiety z pytaniami o współpracę z innymi firmami, które mogą być konkurencją dla nadawcy. Oprócz tego mieli się oni zapoznać z dokumentem informującym m.in. że za konflikt interesów uważa się zatrudnianie członka rodziny czy randki ze współpracownikami.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. średnia widownia minutowa TVN24 wynosiła 335 614 osób, a udział w rynku oglądalności - 4,69 proc. (10,3 proc. więcej niż w styczniu ub.r.).

Dołącz do dyskusji: Igor Sokołowski kończy pracę w TVN24. "To już nie jest moje miejsce"

84 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja_2021
Cóż z ma chłopak pomysł na siebie w innym miejscu. Powodzenia w PKP.
odpowiedź
User
Adi
Szkoda, dzięki i i powodzenia Igor!
odpowiedź
User
D
Sypie się ta telewizja.
odpowiedź